petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum neden hiç büyümüyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ezmag tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ezmag
    Gizli

ezmag Guest

merhaba arkaşalar kızımın cinsi albino beyaz 2 aylıkken aldım 6 aydır benimle ama hiç büyümüyor hep aynı sadce brz boyu uzadı. kafesi hep açık kafasına göre çıkıp giriyo sürekli uçma peşinde üstümüzden inmio yem yemeyi bile unutabilio bazen ama kafesine kapattığımdada küsüo o yüzden kapatamıorum ne yapmam gerekio nasıl kilo almasını sağlayabilirim? birde dişi çok ilgileniyorum ama konuşmuo sdce sesleri taklit edio telimin msj sesi ıslık sesi gibi konuşturabilmek içinde tiyolar verirseniz çok sevinirim lütfen yardımcı olun :(

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz baya hiperaktif , bazı kuş ırkları vardır Pakistan yerli gibi, yaşları geçse de yapı olarak çok büyümezler, konuşturmak için bol bol ilgilenin c ve ş harflerini çok kullanın, birde o tek başına kaldığı zaman müzik kanalı açın dinlesin

3. ezmag
    Gizli

ezmag Guest

teşekkür ederim çok üzülüorum küçük kaldı die tavsiye edebileceğiniz bi yem varmı peki kilo aldırabilicek? bizimki telefon hastası daha küçükken kuş sesi açıodum ben telimden şimdi tel çalınca bnden önce o koşuo tele elletmio bana :) o yüzden telen çıkan sesleri taklit edio sanırım msj sesimi birebir yapıo çünkü dişiler konuşmuo dediler bana bende o yüzden konuşmuo sandım. kendi kendine bazı sesler çıkarıo ama daha tek bi keşme duymadım :/

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum büyümüyor

,
  2. muhabeu kusum buyumuyor