petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum neden konuşmuyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Dalgaa tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan Dalgaa

Gökhan Dalgaa New Member

Beğenileri:
    0
    Ocak Ayı 'nın 24.gününde muhabbet Kusumu aldım. Birinci haftasından sonra her gün 10-15 dk onunla konuştum. Ama hala tek kelime etmedi.Ne zaman konuşur en geç her gün 15 dklik eğitimle?

2. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Daha 2 aylik kus nasil konusucak gunluk konusmayi yarim saate cikar ve farkli kelime soleme hep ayni kelime

Bence 4 ay en erken

3. Gökhan Dalgaa

Gökhan Dalgaa New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır, yanlış anladınız. Kuşum 4 aylık, onu aldıktan bir hafta sonra konuşmaya başladım demek istedim.

4. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Genelde yeni yeme dusmus en fazla 2 aylık kuslarda konusturma ise yarıyo. 4 aylik olmus önceden almış olsaydiniz konusmaya baslardi ama siz genede sıkılmadan günlük, babacik, cicikus, askim, kuş kuş , gibi basit kelimeleri tekrar edin. Ama en başta bir kelime ile baslayin konusursa diğerlerinide soylersin, keyifli hobiler :)

5. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Yo ben anladim yani demek istedigim 2 aydir sizde olan kus biraz zor konusur zaman isteyen hayvanlar bunlar kopegi 1 ay yuvasina koy sev hergun 2.ay sana diz coker bunlar ole deil

6. DKN

DKN New Member

Beğenileri:
    0
    akşamüstü elinize alıp burnunuzu gagasına değdirerek konuşun. size odaklanmasını sağlayıp daha dikkatli dinlemesine neden olur

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavrular egitilince genelde 3 3.5 ay sonrasında konuşmaya başlıyorlar

8. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun ilk önce size alışması gerekli sonrasında konuşturmaya yavaştan başlayabilirsiniz sohbet muhabbet degilde kelime kelime heceleyerek söylemelisin ve baba dede gibi tekrarlı kelimelerden başlamanda fayda var :D

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    1-1,5 aya konuşur bu kuş aynen çalışmalar devam ederse..
    Önce bıcırdamalar yapar sonra konuşur.

10. Gökhan Dalgaa

Gökhan Dalgaa New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum ele omuza alışık arkadaşlar. Dediğiniz gibi günde yarım saat yapmaya başladım seanslar halinde. Sadece cicikuş kelimesini söylüyorum. İnşallah yakın zamanda konuşur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

Arkadaşlar merhaba,Kuşum iki gündür konuşmaya başladı, ama net degil
    Bıcırtı şeklinde. Ne zaman net konuşur?

11. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Siz kelimeleri tekrar etmeye devam edin az kalmış ummadiginiz anda konusmaya baslar :)

Sayfayı Paylaş