Karadeniz Pet

Kuşum neden kusuyor bakarmisiniz

Hayır gidemedim bulunduğum ortamda yakın veteriner yok en yakini 70km uzakta limon suyu damlattim kusma durumu olmadı şimdilik dışkılar böyle eğlencesi yerinde
Dışkılar çok iyi değil. Veterinere gidin önerisinde bulunmuştum gittiniz mi?
U

Dün gece yine kustu tane tane olsun 5-6 tane bir arada olsun kustu limonlu suya devam ediyorum

Limonlu su ne alaka hocam o sadece soğuk aldığında c vitamini yerine bence dışkısı normal bişi yok..

Yakın zaman da yem değiştirdiniz mi?

Önce tek tek kusuyor kafasını sallayip sonra aynı anda 5-6tane birden çıkarıyor

Ne yapayım yardım edin veterinere götürdüm hava soğuk ondan olmuş olabilir dedi yada yediği birseyi sindirememis olabilir dedi antibiyotik tavsiye etti almadim sizce almalıyım

Bu hayvanlara böyle muamele edecekseniz almayın yazık günah

Zaten önceki yorumlarımda da dışkıların normal olmadığını ilaca gerek olabileceğini yazmıştım. İlacı neden almadınız?

Ne yapayım yardım edin veterinere götürdüm hava soğuk ondan olmuş olabilir dedi yada yediği birseyi sindirememis olabilir dedi antibiyotik tavsiye etti almadim sizce almalıyım
Öncelikle kuşunuza mikostatin alin sabah akşam ağızdan 1 damla uygulayın öncelikli olarak duruma gire antibiyotik tedavisine geçersiniz 5 gun kullanın sonra 3 gün vitamin ve prebiyotik desteği yapın

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Geri