Karadeniz Pet

kusum neden uyuyor

• Konbuyu başlatan Ömür BELET
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömür BELET

Guest
arkadaslar cinsiyet ve irklar bolumunde paylastm kusumun resmini daha 50 gunluk az yem yiyor cok nadir su iciyor bendeki 4.gunu daha br kdre su icti sureki yanindym yiuor iciyor mu diye ve bugun biraz sanki fazla uyumaya basladi gbime geldi vitamin ilaci var yemi yeni kafesi temiz kalkan baligi kemigi dyolar gliba o var her sey normal peki aksam saat 8 dedimi uyumya baslamasi normal mi ? İsaret parmagmla kafasini hafif kasir gibi oksamama ragmen arada aciyor gozlerini.sizden ricam su ilac bu ilac demeyn forumu okudm ordan blabilirim kesin hazta derseniz ama daha 50 gnluk oldugunu goz onunde bulundurarak sizce normal mi oda da ben yokken genelde sessiz ? acil cevap tesekkurler

Böyle olması doğal, ana altında değil artık :) Tek yapacağınız onunla tatlı konuşmak, sıcakta tutmak, ishal görüldüğünde acil müdahale etmek ve zararlı yiyeceklerden uzak tutmak olacaktır. O bir yavru ve uyuması normal. Akşam 8 olunca zaten normal bi' durum genelde o zamanlarda durgunlaşıp uyumaya başlarlar. Sabah 6 gibi kalkarlar genelde. Günlük ortalama 9-10 saat uyurlar.

Böyle olması doğal, ana altında değil artık :) Tek yapacağınız onunla tatlı konuşmak, sıcakta tutmak, ishal görüldüğünde acil müdahale etmek ve zararlı yiyeceklerden uzak tutmak olacaktır. O bir yavru ve uyuması normal. Akşam 8 olunca zaten normal bi' durum genelde o zamanlarda durgunlaşıp uyumaya başlarlar. Sabah 6 gibi kalkarlar genelde. Günlük ortalama 9-10 saat uyurlar.

++++++++++++++++++++

Bende evime kuş alalı 1 hafta oldu ve 1 haftadır hergün forumu araştırıyorum bahsettiğiniz gibi benim Kuşumda akşamları ilk etapta 8 den hemn sonra uyurdu ne yapsam uyanmazdı şimdi ise 9 da felan uyuyor gündüzleride gayet neşeli yavaş yavaş hareketlerime tepki vermeye başladı.Benim kkuşumda yaklasık 40-50 gunluk su konusuna gelince hiç merak etme onlar pek su ıcmiyor zaten bende ılk baslarda endıselenmıstım ama kafesi temızlerken 20 dk kadar felan sulugu cıkarıorm su dokulmesın dıye suluıgu taktıktan sonra su içiyor hemn görünce gercekten mutlu oluyosun :) Ve bnm kusum normal yem neredeyse yemıyor önceden azda olsa yerdi şimdi kafesine dal darı koydum canavar gibi başından ayrılmıyor :))

Yavru olduğundan çok uyuması normaldir.

Geri