petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum neden Yem döküyor ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kuş kafasını bazen yemliğe daldırıp karıştırıp karıştırıp ağzında toplayıp yemi kafesin içine döküyor yuvada ki kumu da ayaklarıyla kazarak dağıtıyor sebebi ne olabilir arkadaşlar ??

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yemin içinde beğendiği darı gibi karışımları arıyorlar sen bir süre yem verme yerdekini yesin kıymet anlasın ben öyle yapıyorum

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    açlıktan ölmesin sonra ??

4. Yılmaz Ç.

Öyle yapmayın. Hayvana eziyetten başka bir şey değil.

5. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    hayvanı aç bırakmak banada pek mantıklı gelmiyor başka yöntem yok mu ?

6. Metin Şahan

Yav arkadaş aynı sorun bende de başladı erkeklerimden biri sanki bana inat yapıyormuş gibi alıyo ağzına çıkıyo tüneğe yere atıyo bide bana bakıyo ben bakıyosam duruyo kafamı çevirmemle bidaha yapıyo yem yetiştiremez oldum sanki oyun oynuyo benimle fırlama :)

7. Yılmaz Ç.

Akıllı yemlik kullanın. Böylece yemi dökme sorunu ortadan kaybolur. Kum içinde eğer yuvalıktaysa kumu boşaltın. Yok yemeleri için veriyorsanız bir mamalık gibi bir şeye koyun.

8. kkursatt

kkursatt Guest

EĞER çift ise ve çiftleşmişler dişide hamileyse veya yavrlar çkmak üzeryse ALLAH cc Öyle bi yaratmşki içinden gelerk o yavrlara yem attyor ben 3.kez karşlaştğmda çok etklenmştm

9. Metin Şahan

bu konuda ciddimisiniz??? Çok enteresan ilginç bişey bu dediğiniz gibiyse güzel bi durum ama benimkilerin çiftleştiğinide sanmıyorum :/ keşke dediğiniz gibi olsa

10. Ufuk tanyeri

Ufuk tanyeri New Member

Beğenileri:
    0
    O isi benim disi kusta yapiyor mama yapiyorum onu bile assagi atiyor eseleniyor yuvaligida var halbuki es tutmus vaziyetteler anlamadim

11. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    bazı kuşlar yapıyor malesef,dişi sarı kuşum özellikle elma mama gibi yiyecekleri her tarafa savurmaktan büyük keyif alıyor,bu yüzden kafesin yiyeceklerini tabanına koyuyorum.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yem döküyor

,
  2. muhabbet kuşu yemleri döküyor

,
  3. muhabbet kuşu yemleri yere döküyor

,
  4. muhabbet kusum yemini dokuyor,
  5. muhabbet kuşu neden yemini döküyor,
  6. muhabbet kuşu yemi döküyor