petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum nezle olmuş galiba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    arkadaşlar kuşum nezle olmuş galiba daha bugün oldu heralde hemen daha sıcak biyere koydum hapşurunca sümük saçılıyor biraz aspur falan var kafesinde başka napabilirim gece üstünü falan örteyimmi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hayır örtme ortam sıcak olsun yeterli nezle değil de yemden toz kaçma falan olabilir

3. Rassien

Beğenileri:
    30
    az önce bi odaya götürdüm birazcık serin gibiydi sonra geri getirdim sıcak soğuk değişiminden olabilirmi daha az önce oldu sabah falan bişey yoktu keşke götürmeseydim o odaya hemen iyileşirmi

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İyileşir korkma bir şeyi yoktur inşaallah kısa süreli oda değişikliğinden bir şey olmaz

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    oh valla içime serin sular döktün kuşuma bişey olcak diye ödüm kopuyo yeni 10 . ayına girdi zaten diğer odada fazla kalmadı 5 dk falan kaldı en fazla

Sayfayı Paylaş