petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum nezle olmuş galiba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Furkan KILIÇ tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Furkan KILIÇ

Furkan KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum nezle olmuş galiba 1 haftadır böyle burun delikleri kapanıyor peçete yle temizliyorm vitamin kullanıyorum ağzına sarımsaklı şu veriyorum şu an ileri derecede hani hasta oluruz burnumuz tikanir ya kuş nefes almaya çalışıyor böyle ne yapabilirim lütfen yardım edin geçmiyor

2. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    Hipradoxi S adlı ilacı 4 gün suluğuna 4-6 damla her gün tazeleyerek uygulayın. Fazla veya eksik vermeyin. 4. günden sonra düzelme görürsünüz inşaallah. 5. ve diğer günler multivitamin ve hatta biramayası ile takviye etmenizde de toparlanma için yarar vardır.

Sayfayı Paylaş