Karadeniz Pet

Kuşum Öldü Hastalığı Ney bakar mısınız?

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
Kuşun hastalığı ney kendini sıkarak felç olmuş gibi sıpsıkı kasılarak öldü poposu şiş ve morarmış 5 dk önce yanımdaydı ve durgun deye kafesine koydum ilacını verdim 1-2 haftadır şiş poposunu düzeltmeye çalışıyordum ayağını da inciltmişti düzeldi görüntüler.Bu arada suyuna sarımsak suyunu koymuştum içmiş 3-4 yudum.

jvz4kJ.jpg

2Yv2Xv.jpg

BRoZp9.jpg

ZA2LbA.jpg

oYnAD2.jpg

1. Resimde Midesinin içinde kan boşalımı var sanki iç kanama yada çarpma yokmu ?

Son düzenleme:
belki yumurta sıkışması olmuş olabilir

Kuş erkek bağırsak büyümesi diye tahmin ediyorum bu gün veteriner bi petshopa gelecekmiş ona gösterecektim okul işleri çıktı gösteremedim petshopcuyada sordum bağırsak büyümesi dedi.Herkes Sağolsun.

Kuş erkek bağırsak büyümesi diye tahmin ediyorum bu gün veteriner bi petshopa gelecekmiş ona gösterecektim okul işleri çıktı gösteremedim petshopcuyada sordum bağırsak büyümesi dedi.Herkes Sağolsun.

geçmiş olsun. kabız da olabilir yediklerinden dolayı. bağırsak büyüme olayıda yeni türedi. kaç yıldır bakarım hiç duymamıştım. geçen de bir show dişi de de olmuştu. artık denecek birşey yok. ölmüş kuşa kimse tanı koyamaz. diğer kuşların sağlıkla yaşasın.

amin abim aynı durumla karşılaşır yada birinde olursa nasıl önlemler almalıyım vs söylersen sevinirim.