Karadeniz Pet

Kuşum öldü :(

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Şimdi elimde can verdi.Durup dururken kuş neden ölür :( 7 yaşındaydı

Vadesi dolmuştur abicim, Zaten yaşam süreleri yaklaşık o kadar.

Başınız sağolsun ne diyelim.
10-12 YIL KADAR BİR ÖMÜRLERİ VAR MUHABBET KUŞLARININ

valla bütün aile dağıldık.nacaz bilmiyorum.hergün bize laf atardı

Basimiz sagolsun
Biliyorum cook kötü
Yeniden alin bi yavru kus acinizi dindirmez ama azaltir...ben öle yaptim

Başınız sağolsun Uğur hocam. Geçmiş olsun.

7 yıl iyi yaşamış. mutlaka çok alışmışsınızdır zor bir durum izmirin neresindesiniz kuşunuzun bir fotoğrafı varmı benzer bii renk hediye ediyim size belki üzüntünüz unutturur birazda olsa tekrar yetiştirirsiniz.

7 yıl iyi yaşamış. mutlaka çok alışmışsınızdır zor bir durum izmirin neresindesiniz kuşunuzun bir fotoğrafı varmı benzer bii renk hediye ediyim size belki üzüntünüz unutturur birazda olsa tekrar yetiştirirsiniz.

mavi kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

bundan sonra kuş almam artık.içerde yemek yediğimizi anlayıp ıslık çalan kuştu.çok akıllıydı.etkisinin nasıl atlatcaz bilmiyorum

her nefis bir gün ölecektir..sizinle umarım neşeli günleri olmuştur üzülmeyiniz ve yeniden çok tatlı bir kuş daha alıp onunla ilgilenip yeniden konuşturunuz o mutlaka diğerini unutturacaktır..

Oyy kiyamam basiniz sagolsun cok iyi bilirim ne kadar uzuldugunuzu

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun :( Bende sizin gibi diyordum sonra 8 ay dayandım yenisini aldım. Bencede biraz bekleyip yenisini alın. Diğerini unutmazsınız elbet ama bir süre sonra yaşadığı senelere sevinirsiniz.

Üzüldüm yeri dolmasa da bir an önce bir yavru edinin derim hiç değilse üzüntünüz birazcık hafifler

Sağolun arkadaşlar.Nereye gömmeliyim kuşumu.bahçeye gömsem kediler var.saksıya gömüp evde kalsa olurmu

çok acı bir durum gerçekten başınız sağolsun...

Geri