Karadeniz Pet

kuşum öldü

• Konbuyu başlatan Mali21
  • Başlangıç tarihi
M

Mali21

Guest
Arkadaslar forum üyeligi kapatilirmi suan cok üzgünüm dişisinin mahsum bakışına :(

geçmiş olsun.foruma girme bidaha üyelik kapatılmış sayilir.

Saolun beyler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:22 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Arkadaslar bu hastalik cok kusta oluyor gibi dikkatli olun bence

Çok geçmiş olsun. )=

Arkadaşlar dişi üzgün onu mutlu yapmak için ne yapabilirim

Arkadaşlar dişi üzgün onu mutlu yapmak için ne yapabilirim

dişi için yeni bir erkek bulmalısın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Ben foruma girince i kusumu özüyorum yqsa başka birşey yq

her canlının sonu ölüm üzülmeniz doğal ama yaşam devam ediyor Rabbim hayırlısını versin

Saracam derken sakin Salma sakin erkek elinde ölmüş diziyi kargalar parçalar geçmiş olsun onunla ilgilen ve arkadaşı ol mutlu olur

Saracam derken sakin Salma sakin erkek elinde ölmüş diziyi kargalar parçalar geçmiş olsun onunla ilgilen ve arkadaşı ol mutlu olur

Satacam yani yanlış yazmışım öyle manyak değilim :) ama artık hayvan almicam onlarin ömrü 10-15 yil ama Evde 3 yil maksimun onlarin ömrünü kisaltmak istemem

Merhaba,

Besleyiciler için en zor an olsa gerek gerçekten üzücü bir olay geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
:(:(

Geçmiş olsun. Herkesin başına gelen bir olay. Dişiyi satmazdım yerinde olsam..

Ya benim anlamadigim benim kuslar neden 4 aydan fazla yaşamio:(

Dikkat etmiyorsundur eksik bir şey vardır cereyan kalabilir çok abur cubur verebilirsin vs vs ama bu canlı kendini üzme

Geri