petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yeniheves tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Yeniheves

Yeniheves Member

Beğenileri:
    0
    KUşum bir hafta önce öldü :( ve ramazan sonu yeni kuş alacağım kafesi yemliği suluğu nasıl dezenfekte etmeliyim birde ramazan diye sabaha kadar oturuyordum e kuşda rahat uyuyamıyordu perdeleri falan çekiyordum da çoğu zaman yeterli olmuyordu ölüm sebebi uyumamak olabilirmi?

2. Ferdi NAMLI

Ferdi NAMLI Member

Beğenileri:
    1
    Zannetmiyorum bir şekilde uyum sağlıyorlardır ölümüne sebep olacak kadar etki etmemiştir. Başka bir sağlık sorunu vardır. Geçmiş olsun.

3. Yeniheves

Yeniheves Member

Beğenileri:
    0
    yorgundu son sıralar :(

4. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Hastalık veya herhangi bir sebebi olabilir. Dezenfekte konusunda deterjan , sıvı sabun kesinlikle kullanma. Bütün kuşun aparatlarını kaynar suda bekletirsin belli bir süre daha sonra bol suyla güzelce yıkar kurutursun. Ramazan sonunda yeni kuşunu alıp beslemeye başlarsın.

Sayfayı Paylaş