Karadeniz Pet

Kuşum ölecek

Eyades

Yeni Üye
KUŞUM YÜRÜYEMİYOR ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN LĞFEN ÇLÜCEK GİBİ OK HALSİZ AYAKLARI AYRILIYOR YÜYRKEN 1 2 SAAT ÖNCE UÇUYORDU LÜTFEN YARDIMMMMMMMMM

videosunu çeksen iyi olurdu.Felç mi geçirio ki.Öyleyse vitamin ya da mineral eksikliğinden olabilir.O da suya damlatmakla anında etki göstermez.Veterinere götürün vitamin kompleksi iğne falan yaparsa işe yarayabilir.

arkadaşlar KUŞUM CAN ÇEKİŞİYO NE YAPMALIYIM LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFEN ÖLÜCEK AYAKLARI TUTMUYOR ÜSTÜNE SOĞUK SU DÖKTÜM DAVRANIŞLARI A NORMAL LÜTFEN ÖLÜCEK YARDIM

kanatlarını çırpıyor gözleri açık bişey yapamıyorum ya

Kuş son raddeye gelmiş.Burda kimin napmasını bekliosunuz acaba.Veterinere götürün kuşu.

kafası ters döndü gözeri açıp toparlamaya çalışyırorum yine aynı hale dönüyor

hyr yani yakınlarda götürecek veteriner yok 2 km ötede var ama arabam yok

2 km dediğiniz yol yürüme ile 20 dk en fazla.
Bu kadar üşengeçseniz lütfen hayvan beslemeyin.
Sanal bebek programı falan indirin telefonunuza onunla oyalanın.

kuş o noktaya geldi ise yapacak birşey kalmamıştır ne olduğunu bile doğru düzgün anlatmıyorsunuz bir wideo felan olsa ona göre yorum yaparız ama bu tür acil durumlarda burda yorumla vakit kaybetmek yerine en yakın uzman a göstermek daha doğrudur

gözleri açık gitti zaten eve geldiğimde kafesin altındaydı dışarı çıkmak isterdi kafesi açtım hareketsizdi elime aldım ayakları felç olmuştu yürümetde zorluk çekiyordu artık öldü

gözleri açık gitti zaten eve geldiğimde kafesin altındaydı dışarı çıkmak isterdi kafesi açtım hareketsizdi elime aldım ayakları felç olmuştu yürümetde zorluk çekiyordu artık öldü
kafes tel aralıkları papağan a göre ve tırmanması için uygun değil, iri papağanlara göre tasarlandığı için. Tabi yinede karar sizin. madem o kadar bütceniz var ben size kesinlikle "Hagen Vision" marka kafesleri tavsiye ederim. Muhabbet kuşları için tartışmasız 1. numara araştırın derim

Hayır hastalığı neydi tedavi icin ne yaptınız gec mi kaldınız ben onu anlamdım ? Cok cok üzüldüm bu arada

dışarda oldukca hareketli geziyordu ama biraz ishali vardı bende gidip ishal ilacı alıyım dedim kafese oymuştum evden çıkarken boncuğumda hep dışarda durmak ister kafese sokunca kendisini kafesin duvarlarına asar sonra geldim eve sanırım kafasına darba almış düşmüş yada kafeste kafasını döndürmeye başladı kafesin kapısını açkım hep elime gleirdi kafasını çeviriyordu sonra elime düştü dışarı çıkardım ayakları felç olmuştu o yüzden duvarda asılı kalmış o anda ne yapacağımı şaşırdım daha bana geleli 1 hafta olmamıştı zaten hediye eden adam söylemişti biraz ishal diye haşlanmış patates vermiştim geçmişti sonra yine başladı ceyran vuran yerde yoktu koydum kafesin yanına elime yem aldım yem yemek için elime diğer odadan uçan kuş şimdi yeme bakmıyordu elimede gelmiyordu elime tuttum çırpınmaya başladı bıraktığımda ayakları tutmuyordu
kanatlarını açıp kapatamıyordu ben sakinleştirmeye çalıştım biraz olsun iyi olmuştu sonra birden elimden yere düştü kafasını çok garip garip çeviriyordu sonra gözleri açık durdu kaldı yerde biraz suğuk su döktüm üstüne hiç bir şey olmadı en sonunda hareketsizce yerce yatıyordu gözleri açık işte o an gözlerimden yaş aktı gazeteye sarıp bahçeye gömdüm

Açken de diskida katı kısım çıkmaz. Belki de hasta değildi sadece sorun yem yememesiydi. Ve yavruymuş ilaca karşı daha hassas olurlar. Artık cok gec ne diyim

evetiçinde 4 çeşit yem olan yem almıştım ama sadece kanarya yemini yiyordu kanarya yemini kaldırmaya kıyamıyordum aç kalıcak diye neyse artık olan oldu

Kafese sıkıştirdiysa boynu dönmustur felc olup öldü ishal kusu almaniz hata olmus buyuk ihtimalle sindirim sistemi sık bozulan bir hayvandi saglikli kus almak gerek belki orda kalsaydi ölmeyecekti açliktan ölme ihtimali varsa bilemem acınız buyuk gozyaslariniz diner cok uzuldunuz yiprandiniz insallah gececek bu kacinci ölen kusunuz

bu ölen 2. kuşum birdaha kuş beslemeyi düşünmüyorum bi süre hem hayvana yazık oluyor hem bana

Dogru karar bir ara verip toparlanin seyahat edicektiniz yanlis hatirlamiyorsam zaten

evet seyahat edicem kanarya almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı

Geri