petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ölecekmis acil yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mecail tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. mecail
    Gizli

mecail Guest

iyi günler kusum 1.5 haftadır sürekli titriyor arada sanki topallıyor bugünde sesi kısıldı bende dayanamayıp kuşcuya götürdüm ve bana kusun titremeye girdigini felç olacagını ve kafasını dönecegini bu yüzden beslenemeyecek ve ölecegini söyledi ve tek yapabilecegm sey kafasını soguk suya sokmalıymısım bulasıcı oldugu icinde diger kustan ayırmalıymısım ya da sal gitsin dedi ne yapmalıyım yardımcı olunn lütfen

2. Ahmet Can Sari
    Gizli

Geçmiş olsun. Bence yaşatabileceğeniz kadar yaşatın şırıngayla besleyin. Dışarı salarsanız hazin bir sonu olur :(

3. mecail
    Gizli

mecail Guest

dogrusu kuşcuya pek inanasım gelmedi bi de sizlere sorayım dedim

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafası dönmediyse veterinere gidebilirsiniz. Ben geç kaldım ve kaybettim. 1-2 gün önce farketseydim yaşatabilirdik dediler o yüzden acele etmelisiniz.

5. Ahmet Can Sari
    Gizli

Pek bilgim yok fakat dediğim gibi hayvanı ölüme terketmeyin iyi zamanında kuşla oynayıpta şimdi hasta oldu diye bırakmamalısınız sakat küçük bir canlıya bakmak insanın içine huzur verir :)

6. mecail
    Gizli

mecail Guest

sorun çift olmalarında adam dogru diyosa diger kusuma bulasma riskni göze alamam

7. Ahmet Can Sari
    Gizli

İnşallah öyledir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:08 --

Ayrı bir yere koyamazmısınız?

8. mecail
    Gizli

mecail Guest

öyle bi imkanım yok malesef

9. musa351
    Gizli

musa351 Guest

Bu acıyı çekecene kopar kafasını zate kuşlar tedavi olamıyor

10. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    şimdi o hasta kuş mu hayvan, bunu yazan mı ? sen hasta olunca senin kafanıda koparsınlar ozaman..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

kardeşim imkanın varsa 4in1 mix ve belgamco ilaçlarını 5 er gramlık olanları (toz ilaçlar zaten) biryerde karıştır ve 2 lt suya 1 dolu çay kaşığı at sularına ver eğer geç kalmadıysan mutlaka fayda edecektir.

Sayfayı Paylaş