Karadeniz Pet

kusum ölecekmis acil yardım edin

• Konbuyu başlatan mecail
  • Başlangıç tarihi
M

mecail

Guest
iyi günler kusum 1.5 haftadır sürekli titriyor arada sanki topallıyor bugünde sesi kısıldı bende dayanamayıp kuşcuya götürdüm ve bana kusun titremeye girdigini felç olacagını ve kafasını dönecegini bu yüzden beslenemeyecek ve ölecegini söyledi ve tek yapabilecegm sey kafasını soguk suya sokmalıymısım bulasıcı oldugu icinde diger kustan ayırmalıymısım ya da sal gitsin dedi ne yapmalıyım yardımcı olunn lütfen

Geçmiş olsun. Bence yaşatabileceğeniz kadar yaşatın şırıngayla besleyin. Dışarı salarsanız hazin bir sonu olur :(

dogrusu kuşcuya pek inanasım gelmedi bi de sizlere sorayım dedim

Kafası dönmediyse veterinere gidebilirsiniz. Ben geç kaldım ve kaybettim. 1-2 gün önce farketseydim yaşatabilirdik dediler o yüzden acele etmelisiniz.

Pek bilgim yok fakat dediğim gibi hayvanı ölüme terketmeyin iyi zamanında kuşla oynayıpta şimdi hasta oldu diye bırakmamalısınız sakat küçük bir canlıya bakmak insanın içine huzur verir :)

sorun çift olmalarında adam dogru diyosa diger kusuma bulasma riskni göze alamam

Kafası dönmediyse veterinere gidebilirsiniz. Ben geç kaldım ve kaybettim. 1-2 gün önce farketseydim yaşatabilirdik dediler o yüzden acele etmelisiniz.

İnşallah öyledir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:08 --

sorun çift olmalarında adam dogru diyosa diger kusuma bulasma riskni göze alamam

Ayrı bir yere koyamazmısınız?

Bu acıyı çekecene kopar kafasını zate kuşlar tedavi olamıyor

Bu acıyı çekecene kopar kafasını zate kuşlar tedavi olamıyor

şimdi o hasta kuş mu hayvan, bunu yazan mı ? sen hasta olunca senin kafanıda koparsınlar ozaman..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

dogrusu kuşcuya pek inanasım gelmedi bi de sizlere sorayım dedim

kardeşim imkanın varsa 4in1 mix ve belgamco ilaçlarını 5 er gramlık olanları (toz ilaçlar zaten) biryerde karıştır ve 2 lt suya 1 dolu çay kaşığı at sularına ver eğer geç kalmadıysan mutlaka fayda edecektir.

Geri