petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum ölmek üzere

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murtopoz tarafından 21 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    Biliyorum bir konu daha açtım yeni gelen kuşlarda olur böyle şeyler dediler geçer dediler ama acaba başka birşey mi var diye düşünüyorum az önce tünekten düştü yerden zor kalktı oturdu şimdi kafesin dibine eve dün öğlen getirdim hiç yem ve su tüketmedi bu halle nasıl tüketecek onu da bilmiyorum acaba yardım edebileceginiz birşey var mı ? [​IMG]

Ayrıca ishali vardı getirdiğimde pet shopu aradım olur öyle yeni geldiginde geçer 2 güne dedi.Ayakta duramıyor şuanda.

2. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    bence de tespitleriniz de haklısınız 6 tane kuş aldım petshop kuşçulardan vb. yerlerden hiç birinde böyle bir şey olmamıştı tekinde oldu o mubişim de geldikten 3 gün sonra öldü :( yani demem o ki kuşta bir sorun var ama tespit yapabilecek kadar uzman değilim üstatlar daha iyi bilirler.

Sayfayı Paylaş