petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum ölüor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. hasta8

hasta8 Guest

kuşum COK Kabarıor poposuna pisligide yapışıor acil nasıl iyileşdire bilirim

2. Ahmet Behçet

hocam varsa bı kac resım atabılırmısınız kusunuzun ?

3. hasta8

hasta8 Guest

foto çekemem şuan

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yem yiyiyor mu?
    Poposuna yapışan pislikleri nemli bir mendille temizleyebilirsin.
    Gündüz bir fotoğraf eklersin. Dışkı fotoğrafı da ekle mutlaka.
    Geçmiş olsun.

5. hasta8

hasta8 Guest

yemyio dışkısı biraz sıvı öldümü üzülmeyim die birtane hada aynı renkde 1.1 kuş aldım hasta kuş yeni aldığıma cok düşkün annesi gibi davranıo

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Ayrı koymalısın hasta kuşu.
    Mikrobik bir hastalık hemen yeni aldığına bulaşabilir.

7. zuhal emer

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Kuş geldiği zaman ortamı yadırgayabilir. Alışması zaman alır. Yavrusa bu süre biraz daha uzun olabilir. Kafesin tabanında varsa ızgarayı çıkartın. tabana yem serpiştirin. Yemliklerde de yem olsun. Kendi başına yiyecektir. Elden beslemeye de devam, alıştırmak kolay olur.
    Güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş