Karadeniz Pet

kuşum ölüor

• Konbuyu başlatan hasta8
  • Başlangıç tarihi
H

hasta8

Guest
kuşum COK Kabarıor poposuna pisligide yapışıor acil nasıl iyileşdire bilirim

hocam varsa bı kac resım atabılırmısınız kusunuzun ?

yemyio dışkısı biraz sıvı öldümü üzülmeyim die birtane hada aynı renkde 1.1 kuş aldım hasta kuş yeni aldığıma cok düşkün annesi gibi davranıo

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:04 --

Ayrı koymalısın hasta kuşu.
Mikrobik bir hastalık hemen yeni aldığına bulaşabilir.
merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Kuş geldiği zaman ortamı yadırgayabilir. Alışması zaman alır. Yavrusa bu süre biraz daha uzun olabilir. Kafesin tabanında varsa ızgarayı çıkartın. tabana yem serpiştirin. Yemliklerde de yem olsun. Kendi başına yiyecektir. Elden beslemeye de devam, alıştırmak kolay olur.
Güle güle besleyin.

Geri