Karadeniz Pet

Kuşum Ölüyor nolur yardım edın... :(

• Konbuyu başlatan Esra
  • Başlangıç tarihi
Birdaha kuş almam demeyin alın çünkü doğduğu gibi her canlı ölecek. Bunu bilerek besleyin. Başınız sağolsun.

mobilden

Resimleri görünce çok kötü oldum başınız sağolsun

Basiniz sagolsun,Cok zor bir durum ALLAH kimsenin basina vermesin ....

hay allah yaaaaaaaa çok kötü görünüyor çok üzücü ALLAH acısını yaşatmasın eğer imkanı varsa :(((

Muhabbet kuşu besleyen arkadaşlara naçizane fikrim kuş aldıkları zaman hemen ilaç da temin etmeleri, öncelikle ishale karşı avidare, soğuk algınlığına karşı antibiyotik ben baytril kullanıyorum ve kaliteli bir vitamin, maalesef ishal ilerlediğinde kuş bu şekilde ölebiliyor, vitaminle birlikte ishal ilacı şart ve maalesef aşırı vitamin ishali daha da artırıyor...

abi kuş bakıyorsunuz, eziyet olsun diye bakıyorsunuz resmen şu kafesin durumuna baklın, paslı tellere bakın hayvan belkide onları kemirirken yuttu bu hale geldi, bi hayvan besliyorsanız değer verin kıyın paranıza herşeyin iyisini alın bi zahmet, hiç bir şey bir hayattan önemli değildir.

Benim kuşumda aynı bu pozisyonda ölü buldum,acınızı eşelemek istemem ama aynı hastalık/sorundan olması muhtemel kafesinizde alçı gaga taşı-mineral blok var mı? Ben yeni gaga taşı ve mineral blok ekledikten sonra bu hale gelmişti prensesim... :(

bende ilk kuşum Oscarı böyle ellerimde veterinere tekrar giderken kaybettim elimde öldü ama inanın her zaman onu arasamda şu an ki kuşumla da çok mutluyum

bir kuşum böyle olmuştu 10 dk sonra felç geçirip öldü :( ama bu sizin suçunuz değil

Başınız Sağolsun.Kuşu beslemesi güzelde ölüncede çok kötü oluyor insan.

Benim de bir kuşum böyle olmuştu, ne olduğunu anlayamadan elimizden kayıp gitti. Çok üzüldüm. Sonuçta can, her canlı ölecek ama zor işte :(

vefat etti demek.başınız sağolsun abla

Çok kötü oldum ya gözlerim doldu Allah yardımcınız olsun başınız sağolsun.Allah herkesin kuşuna sağlık versin felç neden olur nasıl olur bilen var mı?

Geçmis olsun :(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kusuna cok ıyı bakman lazım cunku kus felc gerısı allaha kalmıs sımdılık gecmıs olsun ne deyelım :(:(:(:(:(:(:(

bence can cekismesine gonlun i zinmi veriyor ? Hayvana eziyet kurtulsa bile bir yeri felc kalacak ya ayagi ya kanadi. ya hayvani uyutacaksin yada böle aci cektireceksin ben olsam uyuturdum alah kimsenin kusunu böle bi duruma dusurmesin yarab. :(

Geri