Karadeniz Pet

kuşum ölüyormu?lütfen yardım.

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
Başiniz sagolsun çok üzüldüm geç kaldim zaten kuşunuz ölmüş tavsiyede bulunamadim ama İlknur Singin isimli arkadaşimizin tavsiyeleri çok işe yariyor kendisine güvenebilirsiniz

Yeni kuşlariniza uzun ömür dilerim

Kuşunuz benim ölen kuşumun aynisi,, kendi kuşum da benim elimde öldü acinizi çok iyi anliyorum başiniz sagolsun :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

ilknur hanım üyelik artırmak için yazıp durmayın muhammete beye yazarsanız benim altın üyeliğimi size verebilir gecen sizin önerinizle 1 kusu kaybettik lütfen bilmediğiniz işleri yapmayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

sera alın diyorsun serayı nerden bulupta alcak eski tarihli kimin elinde kalıysa onu alcak ben kanatlı İLACI öneriyorum benle atışmak zorundada değilsin forumda yakısmıyor birkez daha olursa sizi şikayet etmek zorunda kalıcam.

Çok yanliş konuşuyorsunuz burda rütbeler sadece mesaj sayisina bagli

İlknur arkadaşimizin kuşlar hakkindaki bilgisine fazlasiyla güveniyorum

Burda istersen yakut üye ol ne olursa olsun senin bilgini göstermez ,, hava atacak bir durum da yok bence

Yabanci makaleleri ve ingilizce kaynaklari araştirip okuyan,, kuşlar konusunda derin araştirma yapan bir kişinin önerisini sen burada aşagilayamazsin

Zor durumdaki insanlara yardim edin mümkünse,, burdan ona buna sataşmayin

Bilgi sahibi kişilere saygi göstermek gerekir ,, zahmet olmazsa
İnsanlari yanliş yönlendiriyorsunuz kişisel tartişmaya girerek

Son düzenleme:
bende onu dedim zaten semiha hanım öyle bir amacı varsa yazarsanız yaparlar hiçbir avantaj veya dezavantajı yok bol kahkahalı günler dilerim.

Benim yok ama sanırım senin var. Önce kendi üyelik tarihine ve mesaj sayına bak sonra benimkine öyle konuş. Tabi anlayabilirsen.

ben hergün bu forumdayım siz son 15 gündür onlinsınız ayrıca niye uzatıyorsunuz halaki

Kuş öldükten sonra hala gereksiz birisiyle tartışmaya niyetim yok merak etme. Sen 15 gündür onlinesın de. Biz de sana gülmeye devam edelim. Sen bu forumda oldukça kahkahamız eksik olmaz zaten. Hadi güle güle.

Son düzenleme:
sürekli çocuk gibi yazan sensin ben hergün burdayım yolun açık olsun kac yasındasın cok merak ediyorum =))

merhabalar 1 hafta once bu kusumu aldım.ılk 3 4 gun ıyıydı gayet.bugun hıc kafesten cıkmadı.kafesın en altında hep uyuyor.elıme alıyorum gozu hep kapalı.sese bıle cevap veremıyo.gozunu acacak dermanı yok gıbı.sorun nedır lutfen yardım ve ayrıca ıshal olmus.sapsarı ıdrarı
Jdn4BJ.jpg

Ld14z0.jpg

site sahibi yazılanları görmüyor mu acaba bilgilendirme yerine birbiriyle kavga edenleri banlayın gereksiz tartışmalarını çekmek zorunda değiliz !

hayır yani yanlış anlamayında gönderiye yorum yaptığımız için zırt pırt bildirim geliyor bizede

Estağfurullah yanlış anlaşılacak ne varki. Zaten böyle bi polemiğin içinde olmaktan en başta ben rahatsızım. Bildiriler bi yana durumun çirkinliğinin de farkındayım. Kendi adıma özür diliyorum.

Estağfurullah yanlış anlaşılacak ne varki. Zaten böyle bi polemiğin içinde olmaktan en başta ben rahatsızım. Bildiriler bi yana durumun çirkinliğinin de farkındayım. Kendi adıma özür diliyorum.

teşekkür ederim en azından anlayışınız için. Esen kalın

Bir kişinin bilgili oluşu onun ne kadar online oluşuyla alakalı degildir
Tam tersine vakti bol yapacak işi yok demek ki sürekli pc başinda vakit geçiriyor sürekli online ise

Çocukça bi polemik bence...Patatesin ishale faydasi oldugunu ben kuş konusunda uzman bi veterinere sordum o da tavsiye ediyor abartmamak kaydiyla,,,
Hatta forumda bir kaç arkadaş için özellikle sordum...
Veterinerin ve bilgili kişilerin üstüne laf söyleyecek kimse yoktur heralde

Hala ben sürekli forumdayim diye çocukça bahaneler sığınmak fazlasiya kahkaha attiracak ama kuş öldü malesef üzgünüz...

aga bura kavğa yeri degil ve onleneymiş rütbeymiş bunlar boş iş sadece devlet makamlarında gecerliligi var rütbelerin :) hem ister devlet adamı olsın fark etmez rütbesi en üst seviyede olsun adam olmak mesele burada adam insan olan hiç birşey yapmasada en alt rütbedede olsa işini iyi yaptıktan sonra elbet bir gün adamlılıgya insanlılıgya gecte olsa anılacaktır ...şu yalan dünyada kendinizi ne sıkıyorsınızki
saygılarımla..

Son düzenleme:
neyse arkadaşlar burdaki insanlar düzgün insanlar. Kimsenin amacı tartışmak değildir. İlknur kardeşte Ömer kardeşte birbirini yanlış anlamış. Böyle bir tartışma yaşamışlar. Ancak kötü niyetli olmadıklarına ve pişman olduklarına inanıyorum. Herkese saygılar...

arkadaşlar ben bu 30 liralık kuş alıp veterinere götürüp götürmeme olayında biraz farklı düşünüyorum
şöyleki 30 liraya alınan o kuşlardan birine sahibim ve ortalama 200 liraya yakın masraf yaptım fakat antalya nın en lüks semtlerinden birinde oturmama ve her köşebaşında bir veteriner olmasına rağmen kuşlarımla ilgili hastalık durumunda kapısını çaldığım veterinerlerin %90 ı ya kuştan anlamıyoruz diyor yada bana bile saçma gelen cevaplar alıyorum bu yüzden bence bu konuda veterinerlerin de (işini yapanları tenzih ederek söylüyorum) bence üzerine düşeni yapması lazım

arkadaşlar ben bu 30 liralık kuş alıp veterinere götürüp götürmeme olayında biraz farklı düşünüyorum

şöyleki 30 liraya alınan o kuşlardan birine sahibim ve ortalama 200 liraya yakın masraf yaptım fakat antalya nın en lüks semtlerinden birinde oturmama ve her köşebaşında bir veteriner olmasına rağmen kuşlarımla ilgili hastalık durumunda kapısını çaldığım veterinerlerin %90 ı ya kuştan anlamıyoruz diyor yada bana bile saçma gelen cevaplar alıyorum bu yüzden bence bu konuda veterinerlerin de (işini yapanları tenzih ederek söylüyorum) bence üzerine düşeni yapması lazım

Aynı durumdayım. Ayağı kırık kuşumu İzmir e götürdüm. Orada bile bir veteriner yardımcı olmaya çalıştı.

Bence sen okumaktan korkmada literatür araştır biraz. Öyle forumlardaki yazıları değil adamakıllı makaleleri okuda insanları yanlış yönlendirme. Hatta istersen önüne onlarca kaynak sunarım hiç merak etme. Ama söyleyim onlar adamakıllı araştırma yapılmış ingilizce makaleller. HAstalığın ismi bile yanlış yazılan makaleler değil.

:) İlknur hanım bazı alternatif tıp terapi önerileriniz bana çok ilginç gelmişti. Veteriner yanında çalışan bir memur olabilirmisiniz? ;)

Bence deneyimleyerek bişeyler bilenler ortaya konuşsun yinede yardımcı olmaya çalışsın, kimse kimsenin bilgisini çok tartmasın, hele de kuşlardan hiç anlamayan bi sürü baytar diplomalı hekimlerimizin olduğu bu güzel memleketimizin hali ortadayken ;(

Son düzenleme:
Geri