petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kucuk kusum tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. kucuk kusum

Kuşum kendiliğinden sadece 1 kere öttü onun ötmesi için ne yapmalıyım

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

müzik açabilirsin ve yenimi aldiniz kuşunuzu ?

3. Batuhan Aydın

Daha sana tam alısmamısdır biraz alışsın o zamanda susmuyor diye konu açarsın.

4. kucuk kusum

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yeni aldiğisaniz normal size ve eve alişmamiş daha ama müzik açarsaniz öter isterseniz deneyin...

6. kucuk kusum

Tam tesekkür edrm deniyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Kac güne alısır

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

okey denedikden sonra yazarin buraya...

8. kucuk kusum

Kac güne alısır

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

1 hafta 10 gun. 4 5 gune gezinmeye başlar kafes içinde

10. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    bizimki geleli 1.5 ay oldu son 3 gündür susmuyor hele müzik açınca kopuyor resmen :D kafesinin kapağını hiç kapamadım ben hep özgürdü uçmuyordu artık uçuyor sürekli yani kafesten benim omuzuma monitörün üstüne alıp kafese koyuyorum 2dk sonra tekrar geliyor başıma hiç düşünememiştim bu kadar zevkli arkadaş canlısı olacağını kulağımla falan oynuyor şuan çok iyi ya :D yani bekle sadece evin durumu uygunsa kafesi kapatma bence ki kendi açımdan söylüyorum bunu hiç yukarlarda durmuyor hep etrafımda olduğu için istediğim zaman kafesine koyabiliyorum ama hiç ihtiyaç bırakmadı daha kendisi gerçekten dost olan bi hayvanmış iyiki almışım :)

Sayfayı Paylaş