Karadeniz Pet

Kuşum öylece oturuyor ve ötmüyor

kaslankral

Meraklı Üye
kuşumu alalı 4 gün oldu 0-4 aylık arası elime soktugum gibi geliyor dışarıda cıkartıyorum kafesin kapağını 3 saat açık bıraktım yinede çıkmıyor anca ben çıkarırsam ve hiç ötmüyor sesde çıkarmıyor. elimden yemeğini yiyor su içtiğini hiç görmedim...

ötmesini ve benle oynamasını nasıl sağlarım? cins erkek beyaz sarı karışık:confused:

zamanla kendisi alışır, biraz canlansın istiyorsanız eğer netten muhabbet kuşu sesi açın.. dinletin ona.. biraz da olsa ötecektir.. simdi yalnızlık cektiginden pek hareketli olmaz kuşunuz..

İlk haftada olması normal kuşunuz 1 haftadan sonra açılacaktır :) internetten muhabbetkuşu sesi açın günün belirli saatlerinde o karşılık verecektir :)

hepinize teşekkürlerde açtım 2-3 kere hiç tepki vermedi sesini dahada açtığımda uçup gidiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

birde kuşumun üstünde çok küçük kırmızı bir böcek gördüm tüylerinin arasına girdi napmam lazım acil lütfen !!!!!

Muhabbet kuşları dış parazitlere karşı korunmak için spreyler var onlardan kullanabilirsiniz.

Geri