petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum öylece oturuyor ve ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    kuşumu alalı 4 gün oldu 0-4 aylık arası elime soktugum gibi geliyor dışarıda cıkartıyorum kafesin kapağını 3 saat açık bıraktım yinede çıkmıyor anca ben çıkarırsam ve hiç ötmüyor sesde çıkarmıyor. elimden yemeğini yiyor su içtiğini hiç görmedim...

ötmesini ve benle oynamasını nasıl sağlarım? cins erkek beyaz sarı karışık:confused:

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    zamanla kendisi alışır, biraz canlansın istiyorsanız eğer netten muhabbet kuşu sesi açın.. dinletin ona.. biraz da olsa ötecektir.. simdi yalnızlık cektiginden pek hareketli olmaz kuşunuz..

3. Hürkan YILMAZ

İlk haftada olması normal kuşunuz 1 haftadan sonra açılacaktır :) internetten muhabbetkuşu sesi açın günün belirli saatlerinde o karşılık verecektir :)

4. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    hepinize teşekkürlerde açtım 2-3 kere hiç tepki vermedi sesini dahada açtığımda uçup gidiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

birde kuşumun üstünde çok küçük kırmızı bir böcek gördüm tüylerinin arasına girdi napmam lazım acil lütfen !!!!!

5. Hürkan YILMAZ

Muhabbet kuşları dış parazitlere karşı korunmak için spreyler var onlardan kullanabilirsiniz.

6. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    peki saolun

Sayfayı Paylaş