Karadeniz Pet

Kuşum PIRPIR Hakkında Bilgi

Alican Kırcaali

Meraklı Üye
Merhaba sayın Muhabbet Kuşu seven güzel insanlar :)
Arkadaşlar kuşum PIRPIR'ı 16 Aralıkta bir petshop'tan beğenerek ve severek almıştım , ilk kuşum olduğu için pek fazla bir bilgim yok kuşlar hakkında bu yüzden alırken de ne ben adama bir şeyler sordum ne adam bana bir şeyler söyledi
Zaman geçtikce bende kuşum hakkında ki gerçekleri merak etmeye başladım , ırkı olarak , tür olarak, cinsiyet olarak , ay veya yaş olarak
lütfen bana biraz yardımcı olur musunuz ?
Birde yanına eş alayım mı şimdi ne dersiniz ?

Ve Karşınızda Kuşum PIRPIR
KPdjbK.jpg

wLMJje.jpg

w1WPAx.jpg

xVnyZx.jpg

wzZ9Bw.jpg

w1b51e.jpg

Forumda yeni olduğum için, kuralları ve kısıtlamaları bilmiyorum o yüzden eğer yanlış yere konu açtıysam veya yukarıda ki yazımlarda bir yanlışlık yaptıysam tüm yetkililerden ve forum üyesi arkadaşlarımdan, abilerimden, ablalarımdan özür diliyorum.
İyi forumlar...

Öncelikle hoşgeldiniz, hayırlı olsun pırpırınız :)
Kuşunuzun ırkı yerli, cinsi erkek, yaşı 1,5 aylık
Size alışmasını istiyorsanız şimdilik eş almanız doğru olmaz.

Öncelikle hoşgeldiniz, hayırlı olsun pırpırınız :)
Kuşunuzun ırkı yerli, cinsi erkek, yaşı 1,5 aylık
Size alışmasını istiyorsanız şimdilik eş almanız doğru olmaz.

Hoş bulduk , çok teşekkür ederim :)
O kadar küçük mü ya ?
Çok şükür bir alışma sorunumuz yok , o zaman eş almayı da bekleteyim biraz,
Tekrardan teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

Hayırlı olsun Maşaallah.

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

flaşsız cekersenız daha net anlasılır masallah hayırlı olsun

Teşekür ederim ,
flassız çektim , led ışık gözünü falan alır diye flash kullanmıyorum kuşuma rahatsızlık vermeyeyim diye :)

Çok güzel bir kuş Maşallah
Yakında bu masum görüntüsünden eser kalmiyacak :)

Çok güzel bir kuş Maşallah
Yakında bu masum görüntüsünden eser kalmiyacak :)

Aynen bende o kadar kuşun içinden direk bunu seçtim güzelliği ile kendini ön planda tutuyordu :) :eek:
Yakında bu masum görüntüsünden eser kalmiyacak demişiniz ama afedersiniz ben burada ne demek istediğinizi tam anlıyamadım :rolleyes:

Aynen bende o kadar kuşun içinden direk bunu seçtim güzelliği ile kendini ön planda tutuyordu :) :eek:
Yakında bu masum görüntüsünden eser kalmiyacak demişiniz ama afedersiniz ben burada ne demek istediğinizi tam anlıyamadım :rolleyes:

Yaramaz olur .Zırt Pırt oraya buraya uçan kimi görse kafasına konan Aşırı öter kulak memesini ısırır elinizle telefonla ugrasırken üstüne konar birşey yapamazsınız kitap gazete okuyamazsiniz sayfayı yırtar klaveyede yazi yazamazsiniz kalvye'ye konar Müzik dinlemeyzsiniz oda müzikle beraber öter su içemezsiniz elinizdeki bardağa havuzmuş gibi atlar .. dahada sayardim ama yeter bukadar :)

Maşallah 45 50 günlük yerli bir erkek :) benim kuşumun aynen ikizi :)

Yaramaz olur .Zırt Pırt oraya buraya uçan kimi görse kafasına konan Aşırı öter kulak memesini ısırır elinizle telefonla ugrasırken üstüne konar birşey yapamazsınız kitap gazete okuyamazsiniz sayfayı yırtar klaveyede yazi yazamazsiniz kalvye'ye konar Müzik dinlemeyzsiniz oda müzikle beraber öter su içemezsiniz elinizdeki bardağa havuzmuş gibi atlar .. dahada sayardim ama yeter bukadar :)

Vallaha şimdiden yapıyor :)
özelikle telefonum ile oynamaya bayılıyor birde elimdekileri yemeye ne zaman bir seyler yemeye kalksam benden önce davranıyor :)

hahaha :) dahası var inanın :)

Geri