petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum renk degıstırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahimbulan tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    kusuma es almıstım yawru oldu ıcın dısı degıstırdım ıkısıde 1 yasında ama 2 gun oldu hala ufak ufak tartısıolar herhangı bı yakınlasma olmadı ve erkegım renk degıstırıo bu neden suan reesım atamıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

arkadaslar cevap beklıyorum ? :( olurmu yoksa

2. Hilal Mutlu
    Gizli

Uzmanım diyemem, ama zamana bırakmak iyidir. Sonuçta ha deyince anlaşacaklar diye bir şey yok.

Renk derken burnu mu? Kızışma olunca burunların rengi koyulaşır. Başka yeri de değişmez zaten.

3. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kızıştıysa gaga rengï koyulaşir

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Gaga rengi mi değişiyor ? Anlamadım anlatmak istediğinizi kuş renk değişmez büyük ihtimal gagadır o da kızışkınlıktır.

5. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    yok hocam tuylerı acık yesıl oldu koyu yesılden

6. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kuşunuz yavru 3-4 aylık ise rengi yeni oturuyordur o yüzden farklı renk çıkabilir

7. tttttt
    Gizli

tttttt Guest

Kuş'lar ilk tüy değişimine girdiklerinde renklerinde açılma-koyulaşma olabilir.Gayet normal bir durum.Tüy değişimlerinde beslenmelerine her zamankinden daha fazla önem gösterin.

8. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    eyw tamam sagolun hocam

Sayfayı Paylaş