petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum sabahtan akşama kadar bağırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yamack28 tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar büyük erkek kuşum sabah güneş dogduktan sonra gece 12-1 e kadar durmadan bagırıyor noldugunu anlayamıyorum ne yem ne su eksik ediyorum neden boyle acaba

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Heyecan yapıyor demekki havalar güzel ya mutlu oluyordur

3. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    ozaman güzel ya bende bişey var sandım :)

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Yani bağırma derken cırtlak bir sesmi yoksa bildiğimiz ötüm sesimi?

5. cıtır_034

cıtır_034 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba muhabbet kuşlarımdan erkek olan 1 ay önce öldü. dişi olan sabahtan akşama kadar bağırıyor. eş almayı düşünmüyorum. fakat bu bağırması normal mi nasıl sakinleştirebiirim. lütfen yardımcı olun.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    dışarıdan gelen başka kuş seslerine yanıt veriyordur yalnız kaldığı için bu sesleri çıkarmakta normal

7. cıtır_034

cıtır_034 New Member

Beğenileri:
    0
    ama çok fazla ses çıkartıyor aşırı derece yani normalde 3yıldır benimle ve ilk zamanlarda yalnızdı sonra yanına bir eş aldık ve o öldü. şimdi başa çıkamıyoruz çok fazla rahatsız ediyor. dışarıya çıkartıyoruz yine bağırıyor. birde tüy döktü ve tüyleri çıkmıyor. gögüs bölgesi neredeyse tüy yok nedeni nedir.bu olay maviş ölmeden önce oldu.

8. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Geçmiş olsun kuş streste erkek gerekiyor alışıkmı kusunuz alısıksa erkekte alısık olmalı sıze gelmesı ıcın,mavişi kimden almıstınız.

9. cıtır_034

cıtır_034 New Member

Beğenileri:
    0
    Daha başka kuş almak istemiyorum. 2 yildir birlekteler. Oldukten sonra surekli hareketli ve bagiriyor. Surekli baska odaya goturmek zorunda kaliyoruz. Bu stresi nasil atlatabiliriz?

10. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Atlatamassın hayvana işkence ediyorsun depresyona sokuyorsun bırde baska odaya atıyorsun ya kus olan bırısıne verecen ya petshopa kusların ıcıne yada erkek alacaksın bu sekılde olmaz nerde oturuyorsun.

Sayfayı Paylaş