Karadeniz Pet

kuşum sabahtan akşama kadar bağırıyor

Yamack28

Yeni Üye
arkadaşlar büyük erkek kuşum sabah güneş dogduktan sonra gece 12-1 e kadar durmadan bagırıyor noldugunu anlayamıyorum ne yem ne su eksik ediyorum neden boyle acaba

Heyecan yapıyor demekki havalar güzel ya mutlu oluyordur

Yani bağırma derken cırtlak bir sesmi yoksa bildiğimiz ötüm sesimi?

arkadaşlar merhaba muhabbet kuşlarımdan erkek olan 1 ay önce öldü. dişi olan sabahtan akşama kadar bağırıyor. eş almayı düşünmüyorum. fakat bu bağırması normal mi nasıl sakinleştirebiirim. lütfen yardımcı olun.

arkadaşlar merhaba muhabbet kuşlarımdan erkek olan 1 ay önce öldü. dişi olan sabahtan akşama kadar bağırıyor. eş almayı düşünmüyorum. fakat bu bağırması normal mi nasıl sakinleştirebiirim. lütfen yardımcı olun.
dışarıdan gelen başka kuş seslerine yanıt veriyordur yalnız kaldığı için bu sesleri çıkarmakta normal

ama çok fazla ses çıkartıyor aşırı derece yani normalde 3yıldır benimle ve ilk zamanlarda yalnızdı sonra yanına bir eş aldık ve o öldü. şimdi başa çıkamıyoruz çok fazla rahatsız ediyor. dışarıya çıkartıyoruz yine bağırıyor. birde tüy döktü ve tüyleri çıkmıyor. gögüs bölgesi neredeyse tüy yok nedeni nedir.bu olay maviş ölmeden önce oldu.

Geçmiş olsun kuş streste erkek gerekiyor alışıkmı kusunuz alısıksa erkekte alısık olmalı sıze gelmesı ıcın,mavişi kimden almıstınız.

Daha başka kuş almak istemiyorum. 2 yildir birlekteler. Oldukten sonra surekli hareketli ve bagiriyor. Surekli baska odaya goturmek zorunda kaliyoruz. Bu stresi nasil atlatabiliriz?

Atlatamassın hayvana işkence ediyorsun depresyona sokuyorsun bırde baska odaya atıyorsun ya kus olan bırısıne verecen ya petshopa kusların ıcıne yada erkek alacaksın bu sekılde olmaz nerde oturuyorsun.

Geri