petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Sanırım Mantar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BERK COSKUN tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun burun deliklerinin tam üstü ( tüyler ve cerenin birleştiği kısım ) orada tüylerinde sanırım hafif eksiklik gördüm. Yani tüyleri azalmış gibi derisi gözüküyor. Kuşta ilk başlarda herhangi bir kaşınma belirtisi yoktu. Ancak ben biraz endişelenip her ihtimale karşı kuşun tüy eksik olan bölgesini oksijenli suyla temizleyip Troysd merhem sürdüm. Sürdükten sonra kuş merhemi sürdüğüm bölgeyi ısrarcı bi şekilde tellere sürtmeye başladı (yaklaşık 2dakika) mantar mı acaba başka yapmam gereken bişey var mı?

21:25 : Merhemi sürdükten sonra mayıştı gözleri kapalı uyuyor... bu arada kuşum tüyde.
    21:43 : Canlandı kuş , oyuncağıyla oynuyor...

#1 BERK COSKUN, 15 Ocak 2016
    Son düzenleme: 15 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş