petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Sanki Acı çekiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Le Boncuk tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Le Boncuk

Le Boncuk Guest

Muhabbet kuşum sabah saat 6 da kalktıgımda çırpınıyordu bende onemli birşey yoktur diye bakmadım uyudum.sabah kalktıgımda kafesin etrafındakı örtüden ip ayagına dolanmıştı kurtardım. ama acı çekiyor herhalde ayagını yere hızlıca surtup duruyor. kafesin dibinde yukarı cıkamıyor. yem yerken zorlanıyor yiyemiyor baş kısmı ıslaktı.kanatlarıda ara sıra hızlıca az birşey yukarı aşagı oluyor sorun ne ? yardım ederseniz mutlu oluruz.Birde son 2 gündür kafasını kanatının arasına sokup oyle duruyor.

2. Özcan CESUR

Beğenileri:
    0
    çırpınmadan kaynaklı kırık olabilir veterinere götürmeni tavsiye ederim

3. Le Boncuk

Le Boncuk Guest

şuan kuş dışarıda ayagının üzerinde durabiliyor ama üstünde bi halsizlik var eskiden elime dalardı telefonuma gelir konardı ama şimdi onuda yapmıyor

4. Özcan CESUR

Beğenileri:
    0
    korkup strese girmiş olabilir biraz sakin kalmasını sağla sesiz bir ortamda . size eğer alışıksa yalnız sıkılınca ötmeye başlar o zamam yavaş yavaş alçak bir ses tonuyla sokulabilirsin tekrar şu an bence biraz korkmuş

5. Le Boncuk

Le Boncuk Guest

hakli olabilirsin internetten muhabbet kusu sesi aciyorum otmuyor eskiden oterdi yem de yemiyor bir kere kafesine girdi ywm yerdeki yemlerini yedi ama gagasina falan yemler yapisiyo gozlerinide kapatiyo aciyo

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Stres yapmıştır kolay değil. Bir süre çok ani hareketlerden kaçın. Düzelir inşallah. Kafasını arkaya çevirip uyuması normal.

7. alp yıldırım

Veterinere götürün

Sayfayı Paylaş