petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum sapıklaşmaya başladı..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve defne tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. defne

defne Guest

arkadaşlar ben kuşuma gaga taşı aldım gagasını sürtüyor ama ayrıca poposunu da bu nasıl bir durum ya ben bile şaşırdım :D:D

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Orasıda kaşınıyordur.? Kontrol ettinizmi o kısmı.?

3. defne

defne Guest

bembeyaz maşallah pamuk gibi :) hiç bir sorun yok

4. Eren Temiz

Kuşunuz kızışmış ve kur yapıyor gaga taşına, yada çiftleştiğini zannediyor.

5. defne

defne Guest

aynı şeyi parmağıma da yapıyor hay aksi .. :D

6. Eren Temiz

:D Evet çiftleşiyor ve kızışmış eş alın alıştırmak istemiyorsanız :D

7. Gökhan YILDIZ

ne alaka kuşun poposu kaşınıyordur, parazit olabilir zamanla kafasını bile kaşıdığını görebilirsin

8. defne

defne Guest

ben bazı kuş çiftleşme videolarını izledim ordaki gibi parmağamda kafasını balon balığı gibi şişiriyor parmağımı kanatlarıyla sarıyor aşırı ötüyör bence bu bir çiftleşme örneği değilmi sizce.. ?

9. Eren Temiz

Olmaz mı? benim eski çapkında orasını burasını parmağıma sürterek kur yapıyordu.
    Evet kaşınma sorunu da olabilir, benim muhabbet kuşumun da kaşınma sorunu var şuan. Herhalde kaşınma ile kur yapma arasında ki farkı biliyoruz. Ben çocukluğumdan biliyorum geliyordu parmağıma tuhaf tuhaf sesler çıkartarak sürtünüp kur yapıp çiftleşiyordu.

10. defne

defne Guest

bizde kaşınma sorunu daha bir fena kuyruk tüyü düştü bizimkinin gıpgri bir kuyruğu yerde bulduk onun yerine sapsarı bir kuyruk geldi.. ama bence bizimkisi çiftleşme dönemi .. ikisinin arasında fark var..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu poposunu niye surter

,
  2. muhabbet kuşları boşalır mı

,
  3. kusum poposunu surtuyo

,
  4. muhabbet neden poposunu sürter,
  5. muhabbet kusu kafanin ustunde neden surtunur,
  6. muhabbet kusum poposunu surtuyor,
  7. muhabbet kusum poposunu kasiyor