petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum sebebsiz yere çok halsiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve fahriipek tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. fahriipek

fahriipek Guest

Hepinize merhaba benim ,muhabbet Kusum 2 yasinda taki gecen aya kadar çok mutlu sikiyan bir kustu şimdi ise sikimiyor benimle oynamıyor ve sürekli yerde tavuk gibi yemek arıyor sebebi ne olabilir sizce sebze meyve veriyorum yumurta felan veriyorum suyunada c ritmini koydum ama kusum çok mutsuz benim üstüme konunca gözünü kapatıp uyuyor kumesine goturdugumde ise hemen uçuyor ve kaçıyor ordan sizce ne yapmaliyim not veteriner yok bolgemde

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaşım kuşun resmi olsaydı daha sağlıklı ardımcı olurduk. kuşunuzda bir rahatsızlık da oalbilir dıçkı rengi de önemli

3. fahriipek

fahriipek Guest

emin olun dışkıtında bi değişiklik yo ve kuştata sadece sebebsiz yere isteksizlik var bide yerde dışarı çıkar çıkmaz yemek yiyor sürekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

[​IMG] bunlar beyler resimleri uykudan yeni uyanmıştı

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Geçmiş olsun. Hava akımına maruz kalmış olabilir.

5. fahriipek

fahriipek Guest

olabilir bende şüpelendim şimdi o odanın kapısı açık ama rüzgarda değil ama olabilir

Sayfayı Paylaş