petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum sert şekilde duvara çarptı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KocH tarafından 17 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. KocH

KocH New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kuşum uçarken çok sert şekilde duvara çarptı ayakta zor duruyor acil yardım ne yapmalıyım https://youtu.be/mLMYnr5Jj-s:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

ileri geri sallanıp duruyor acil arkadaşlar kuşum ölecek mi ?? ayakta duramıyor yemliğin içine koydum aşağı düştü düşecek

#1 KocH, 17 Ocak 2016
    Son düzenleme: 17 Ocak 2016
  2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    kuşunuza biraz su içirin büyük ihtimalle korkmuştur bişey olacağını zannetmiyorum çok uçtuysa yorgunluktanda olmuş olabilir geçmiş olsun

3. Gamze Apaydin

Gamze Apaydin New Member

Beğenileri:
    0
    insallah ic kanamisi olmamistir kotu gozukuyor

4. KocH

KocH New Member

Beğenileri:
    0
    yorulduğunu sanmıyorum hızlı uçuyordu zaten yemliğin içine koydum kuşu şuan gözünü zor açıp kapatıyor

5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Ani ölüm olmadığı zaman genelde iyileşiyorlar korkmanıza gerek yok yakında düzelecektir

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bişey Olacağını Sanmıyorum Benim Kuşlarım Öyle Nice Yükseklikten Duvara Vurup Yere Düştüler Kuş Korkmuş Belliki Eğer Yalnız Bırak Üstüne Düşme Acısı Vardır Şimdi İlerleyen Zamanlarda Yürüyemez Uçamaz Gibi Durumlar Olduysa Belki Kırık Çıkığı Olabilir Ama Buradan BakıncaOnlarda Yok Gibi Görünüyor Öyle Bişey Olsa O Ayağını Devamlı Ağzıyla Yalardı Yada Basamazdı Üzerine

Bsmozturk bunu beğendi.
  7. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    öncelikle geçmiş olsun kuş baya korkmuş ayrıca acımış galiba baya belli ediyo hareketlerinden ama çok ciddi bişey olduğunu sanmıyorum çok fazla kusu ellemeyin kus kafeste kalsın elinizle filan tutup bişey varmı dıye bakmaya calısmayın daha kotu olabılır belkı bıraz ıncılme vardır 4 5 gunde oda geçer diye düsünüyorum

8. Yigit Ö

Yigit Ö New Member

Beğenileri:
    0
    benzer bi olay başıma geldi eve kedi girmişti kafesi devirmiş kuş ızgaranın altına girmiş kurtulmuş başta öldü sandım sonda tıkırdı oldu buldum bi hafta boyunca konuşmadı ötmedi 1 haftadan sonra eski halina geri döndü ama hala bir ürkeklik var yeni tüneklere falan kolay kolay alışamaz biraz daha ilgi gösterin bu günden sonra onun dışında fiziksel bir sakatlık varmıdır bilemem bir veteriner şart olabilir (forumda cidden veteriner kadar bilgili abilerimizde var onlarda yardımcı olacaklardır.)

Sayfayı Paylaş