Karadeniz Pet

Kuşum şişkin duruyor, lütfen yorum esirgemeyin.

yukseluc

Meraklı Üye
Merhaba, mavişte sabah hiçbirşey yoktu lakin bu akşam geldiğimde kabarık duruyordu. Elime aldım falan ama çok isteksiz. Her zamanki kuşumdan eser yoktu. Beni üzen şey ne hava akımında kalması nede soğuk sıcak ortamda gezmesi oldu. Normal oda sıcaklığında idi bütün gün. İshal mi değil mi tam anlayamadım, birazdaha inceleyip ishal mi değil mi yazacağım. Hemen vitamin koydum şimdi inşallah işe yarar. Teşekkür ederim..

d5J4zp.jpg

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun inşaallah düzelir tüye girmiş olabilir mi acaba

dışkılarınında fotosunu atarmısınız

Aç gibi kuş yemliklerine taze yemliklerine koyuyorsun değil mi

Soğuk algini olmuş isal varmı sıcak yerde tütün cereyan olmasın... Soğuk alginina benziyor

Soğuk algini olmuş isal varmı sıcak yerde tütün cereyan olmasın... Soğuk alginina benziyor

Eyvallah hocam. Hemen patates haşladım zaten ishal için, vitaminini koydum. Kafesin yanına ısıtıcı koydum. Şuan ilk halinden çok çok iyi. Umarım daha da iyiye gider. Lan aşkım demesini özledim vallahi..

Vitamin ney acaba bize vitamin diye Gaga taşı gibi beyaz alçı verdiler astım. Benim kusumda tüylerini kabartmis öylece duruyor:( diskisi tüylerine yapısmış neyapmaliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:18 -->-> Daha önceki mesaj 04:12 --

Birde daha yeni aldim çift aldik bir hafta oldu disisi öldü bu sabah:( oda öylece tüylerini kabartip oturuyordu yeşil di diskisi şimdi erkek kış kaldi Neyapicam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz o iyiydi ama disisi ölünce oda tüylerini kabartti oturuyor yem yiyor kuru ekmek koymustum onu kemiriyor suyuna limon damlattim içiyor diskisi siyah üzüntüdenmi acaba dışı alalimmi hemen

Son düzenleme:
Limon damlatmayindamlatmayin zayıflatır o kuru ekmekte vermeyin zararlı.. bisküvi ve haşlanmış yumurtayı ufalayin ondan verin geçmiş olsun disinize üzüldüm

Teşekkür ederim çok yeniyim bu konuda ya nasıl ilgilenecek hiç bilemiyorum peki dün disisi öldü ona tekrar dışı alalimmi elh daha iyi bugün devamli bizi seyrediyor ama otmuyor dışı öldükten sonra hiç hareket etmiyor sadece yem yiyor

Geri