Karadeniz Pet

Kuşum su içimiyor acil

Yiğit Bostancı

Yeni Üye
Merhabalar ben kuşumun alalı tam 1 hafta oldu fakat kuşun hiç su içtiğini göremedim ve kakası poposuna yapışmaya başladı ne yapmalıyım birde eğitim adımlarının birincisini yaptım kuşlar sürekli benden kaçıyor kafese yakalaşsam bile kaçıyor .....ne yapmalıyım

Bir hafta su içmese zaten ölürdü sen görmeden içiyordur.

Merhabalar ben kuşumun alalı tam 1 hafta oldu fakat kuşun hiç su içtiğini göremedim ve kakası poposuna yapışmaya başladı ne yapmalıyım birde eğitim adımlarının birincisini yaptım kuşlar sürekli benden kaçıyor kafese yakalaşsam bile kaçıyor .....ne yapmalıyım

siz yokken icmis ola bilir kusun resmini ata bilirmisiniz?

Yaklaşık 15 tane kuşum var su içtiklerini nadiren görüyorum merak etmeyin içiyordur ancak dışkı yapışıyor demişsiniz ishal olabilir dikkat edin dışkısı ne durumda

Dışkısı sert birde elime yem alıp kafese sokuyorum çıldırıyorlar hiç bir alışma belirtisi yok ne yapmam lzm?

alismasi icin sabr edin elinizi kipirdatmadan kafesin icinde saklayin sabr etmeniz gerek

su içiyordur merak etme ben de kuşu ilk aldığımda bir hafta su içtiğini görmedim sanırım daha alışmadıkları için utanıyorlar ve siz bakmadığınız zaman içiyorlar merak etme yakında alışacaktır ve sık sık içmeye başlayacaktır(sık sık dediğim günde 4-5 defa)

sanırım kafesinizde birden fazla kuşunuz var, eğer öğle ise eğitmek zordur

Geri