petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Sureklı ayağını kaldırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanTürkan tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. FurkanTürkan
    Gizli

Muhabbet kuşum son 1 haftadır tunekte dururken ayağı kırılmıs gibi topluyor bazende tüneğe vuruyor burnunda ve sol bacağında beyaz beyaz leke gibi bişeyler çıkıyor aldığım yere götürüp sordum mantar dedi tricopom diye bir krem verdi 5 gün bunu sur dedi ve sürmeye basladım ama kremi yemesinden korkuyorum daha önceki bir kusum bu krem yuzunden olmustu bunada aynısnı olmasından korkuyorum bu beyazlıkları ve ayak sorununu açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    resim atarsanız daha iyi olur.. ayrıca mantar olan yerdeki ölü deri önce temizlenmesi lazım oksijenli su yada çay yardımıyla sonra mantar ilacı sürün.. teramisin kremi tavsiye edebilrim..

tek ayak üstünde durması konusuna da gelince kuşlar ayaklarını dinlendirirler bir sıkıntı yok yani

not: tek ayak konusunu aylar önce bende burda sormustum :)

3. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    geceleri sür kremi karanlıkda yemez

4. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    kremi bol sürmeyin.

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kremi bol sürmeyin ve onun yedirin kırami ayagına

6. FurkanTürkan
    Gizli

Herkeze Çok teşekkür ederim oyle deneyeceğim en kısa zamandada fotolarını yuklerim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum tek ayağını kaldırıyor