Karadeniz Pet

kuşum sürekli hapşuruyor ve kafasını bir yerlere sürüp kaşıtıyor sizce astım başlangı

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
eğer astım başlangıcı değilse astım başlangııcında neler olur

dostum konuyu forum kurallarına açmışsın

1- arkadaşlar kuşum çok hapşuruyor nolur yardımm yaa

2- astım başlangıcı nelerdir

3- kuşum ok kötü hapşuruyor nolur yardım edinn yaa

4- kuşum sürekli hapşuruyor ve kafasını bir yerlere sürüp kaşıtıyor sizce astım başlangı

5- kuşum çok hapşuruyor bır bakarmısınız

6- kuşum çok hapşuruyor bır bakarmısınız

7- kuşum yoğun derecede hapşuruyor yarımm :(

8- kuşum çok hapşuruyor yardım edinn

9- kuşum çok hapşuruyor ?

hapşurma
Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu - Arama Sonuçları

astım

Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu - Arama Sonuçları

kimse cevap vermeyince heryerden şansını denemiş bence

adminlerin bu şekilde devamlı aynı konuyu açanlara ceza vermesi şart. adama bak aynı konuyu 9 kere açmş

Bence sen o kuşu götür değiştir, sen de kurtul, biz de kurtulalım :)

arkadaşlar yardımcı olmuyonuz dalga geçiyonuz. ona okdr konu açması neden acaba diye düşünmeniz lazım. bi cvp alsa okdr konu açmazdı heralde.

diğer konu muhtemelen kuşun üşütmüş kardeşim solunum yolu enf. geçiriyo olabilir. burun deliklerinde tıkanma ? öksürme ? boğaz temziler gibi hareketler kafeste gözler kapalı uyuklama vs varmı

hayır yok neşesi yerinde sadece çok hapşuruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

diğer arkadaslarada bir şey söylemiyorum insallah onların kuslarınada gelir başına AMİN

amin musa beye katılıyorum GÜLME KOMSUNA GELIR BAŞINA

kuşun neşesi yerinde ve hapşuruyorsa ya kafes temiz değil yada tozlu bir yerde olabilir.

Kus grıp olabılır soguk algınlıgı ılacları war onlardan kullanabılırsın adı avıast

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

KUS GRIP OLABILIR avıast dıe bır ılac war onu bır hafta fılan kullanırsan ıyı olabılır ama cok hapsuruoyosa kullan yoksa kusun olebılır dıkkat et !!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

ama y zorluya katılıyorum neşe yerınde olduqunu bılmıodum :D:D

Geri