Karadeniz Pet

Kuşum sürekli kusuyor

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar.1 hafta öncesine kadar kuşum ishaldi.veterinere götürdük.şırıngayla antibiyotik verdi.İshali geçti ama şimdide kusuyor.neden olabilir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:10 -->-> Daha önceki mesaj 08:04 --

Bir de salyalı kusuyor :(

üst solunum enfeksyonu bence avisola başvurun hemen düzelecektir

sera bronchipor var oda soğuk algınlığı için.onu versem olurmu.

Kuşun kaç yaşinda kizişmişda olabilir

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kusunuzun hastalıgı devam ediyor o zaman bence ilaç kullanmasınız (vitaform) sera bende aldım ama onun gecircegini sanmıyorum 3 gün vitaform kullanın sonra destek olarak onu verirsiniiz ama tabiki veteriner önceliğiniz olsun ne testi yaptılar ishale mi bakıyolar mikrop var mı diye

kusunuzun hastalıgı devam ediyor o zaman bence ilaç kullanmasınız (vitaform) sera bende aldım ama onun gecircegini sanmıyorum 3 gün vitaform kullanın sonra destek olarak onu verirsiniiz ama tabiki veteriner önceliğiniz olsun ne testi yaptılar ishale mi bakıyolar mikrop var mı diye

evet dostum.kursağından örnek aldılar.bugün arıcaklar.internetten diazyme 256 diye ilaç aldım.çok iyi diyolar.sera nın vitamini var onu versem olmazmı.birde veteriner antibiyotik vermişti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

arkadaşlar yardım

Ceyranda kalmasin sakin. Veterinere goturduysen iyilesecektir. Merak etme. Simdi kafesini biraz daha cama yaklastir. Sabah uyandiginda biraz guneslenmesi gerekiyor..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vitaform da antibiyotik ama bilinçsiz kullanmamanızı öneririm veterinere itimat etmek gerek antibiyotik konusunda. Sera bronchipur varsa o iyi gelir kuşunuza da kimyasal olmadığı için bi zararı dokunmaz başka ilaç falan aramanıza gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Elinizden bişey yiyebiliyorsa bayat ekmek ya da etimek yedirin iyi gelecektir inş.

Vitaform da antibiyotik ama bilinçsiz kullanmamanızı öneririm veterinere itimat etmek gerek antibiyotik konusunda. Sera bronchipur varsa o iyi gelir kuşunuza da kimyasal olmadığı için bi zararı dokunmaz başka ilaç falan aramanıza gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Elinizden bişey yiyebiliyorsa bayat ekmek ya da etimek yedirin iyi gelecektir inş.

iyi dileklerin için çok sağol hocam.veterinerde sonuç çıkmış.kuşun solunum yollarında bakteri varmış.eczaneden amoklavin al dedi.suluğuna 2 pirinç tanesi kadar katıp 24 saatte bir değiştirmemi istedi.

Fiyatı önemli değil ama nasıl alabilirim? Lütfen bana tarif edebilir misiniz? İnternetten daha önce alışveriş yapmadım. Sipariş mi vereceğiz? Teşekkür ederim ilginiz için bu arada.

Geri