petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum sürekli uyuyor yardım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve buyruk24 tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. buyruk24

buyruk24 Guest

merhaba arkadaşlar;

benim bi kuşum var. ishal oldu geçen ay şiringa takviyesiyle düzelttim ishalini ama bu aralar aşırı su içiyo ve yemek yiyor. ayrıca bu son 2 3 gündür sürekli uyuyor buda beni rahatsız etmeye başladı. geceleri geç yatıyorum oda başımın ucunda oluduğu icin tv bilgisayar filan benle beraber gec saatte uyuyo ama bu son 2 3 gündür gece gündüz sürekli uyuyor. elimde bile uyukluyo. 2 gün önce yine isal ilacı verdim ama dozajını fazla koydum. ilacın yan etkisi filanmıdır yoksa hasta filanmı. tünekte düzgün duruyo. bide yanına bi erkek kuş alıcam bugun biraz neşelensin diye.

Sayfayı Paylaş