Karadeniz Pet

Kuşum sürekli uyuyor?

ShaNexxx

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 3 gündür kuşum sürekli uyuyor ve tüyleri kabarık.

Az önce baktım kafesine baktığımda aşağıdaki manzara ile karşılaştım. Tam olarak ishal mi ne çözemedim. Bir yardımcı olsanız. Birde bu benim deli yem dışında bir şey yiyip içmiyor. Patates falan yediremiyorum nasıl bir yol denemeliyim.

https://i.hizliresim.com/ZE9mr0.jpg

Bu mesajımı okur okumaz. Ağzına iki damla sirke damlatın. Ayrıca suluğuna da 15 damla kadar katın ilaç alana kadar. Ve vakit kaybetmeden veteriner veya petshoptan aviron toz alın. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar katıp verin.
3 gündür nerdesiniz yahu... kuş gitti gidecek..

Bu mesajımı okur okumaz. Ağzına iki damla sirke damlatın. Ayrıca suluğuna da 15 damla kadar katın ilaç alana kadar. Ve vakit kaybetmeden veteriner veya petshoptan aviron toz alın. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar katıp verin.
3 gündür nerdesiniz yahu... kuş gitti gidecek..

Hocam kuş iyileşmişti. 1 hafta süren tedaviden sonra ancak dışkısı normale döndükten hemen sonra bayağı bir tüy döktü.Şimdi tekrar ishal oldu aynı şekil. Yemini yiyor. Yanında yoksam uyuyor.Yanına gidince hiç bir şeyi yokmuş gibi hareketlenip kanatlarını açıp bana doğru geliyor.Bu sürekli ishalin sebebi nedir acaba?

Eczaneden mikostatin şurup alın sabah akşam birer damla damlatın ağzına. 4. Gün kafesi ve tüm ekipmanlarını dezenfekte edin. Tedavi 7 gün sürecek.

Geri