Karadeniz Pet

kusum suya dustu napcam

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
Kusum kaplumbagalarimin suyuna girdi simdi kendiliginden battaniyenin altina girdi sildim peceteyle ama nolur bisi olurmu yadim edin yaaa :(

Suyun içine mi kaçtı yani kafası felan ?

Yaa hemen aldim ama kafasi islak degil kuyruk ve gogus alti islandi

o banyo yapmış olmasın yada oyun için girmiştr cere deliinden yada boğazından su kaçmadıysa bişey olmaz benim şaşkın su içtiğim bardağa daldı banyo için çıkamadı sonra salona döktüm suyu öyle şıktı

lYZAyB.jpg

Bir şey olmaz sıcak tutmaya çalış , rüzgar almasın.Aynı şey benim de başıma gelmişti havlu ile kuruladım bi 30 dk havlu sarılı beklettim sonra kafesine aldım

o banyo yapmış olmasın yada oyun için girmiştr cere deliinden yada boğazından su kaçmadıysa bişey olmaz benim şaşkın su içtiğim bardağa daldı banyo için çıkamadı sonra salona döktüm suyu öyle şıktı

Kusu daha aksam aldim amaa ne banyo yapcakki. Belkide kacti bilemiyorum ki yaa nazar degdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

Bir şey olmaz sıcak tutmaya çalış , rüzgar almasın.Aynı şey benim de başıma gelmişti havlu ile kuruladım bi 30 dk havlu sarılı beklettim sonra kafesine aldım

Havluyu hafiften isitip sarimmi

duruşa bak duruşa çok tatlı maşaallah böyle bakmalarına bayılıyorum

kağan senin gönderilerini daha öncede gördüm sen kuşumu değiştin ki yeni aldım diyosun dişi çıkmıştı galiba senin kuş yanlış hatırlamıyosam

kağan senin gönderilerini daha öncede gördüm sen kuşumu değiştin ki yeni aldım diyosun dişi çıkmıştı galiba senin kuş yanlış hatırlamıyosam

Evet disiyi yakin arkadaşa verdim o istedi bende bgun bu erkek kusu aldim

Kusu bosver bisey olmaz suyu degistir :)

bulunduğu ortam sıcak değilmi bence fazla ıslanmamış bişey olcağını sanmam benimde başıma çok geldi öyle kıçının üstüne durmayan bi kuşum var da :)

Ben kurutma makinesi ile ısıttım havluyu fazla ısıtıp yakma hayvanı da :)

Yok ılık ya yaptim bisiler :) suyu degistirmeye gerek yok kaplumbagalarima zarar vermez heralde kuslu su :)

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:22 --

Mesela su kacsa nolurdu burundan falan

Şuan keyfi yerinde hareket edebiliyor ise hiç birşey olmaz , malum suya düşüp su yutarsa boğulmada olabilrdi. Sonuçta nefes alıp veriyorlar. Diğer türlü orası burası ıslanırsa hiç birşey olmaz ortamı sıcak olsn kurutur o kendisini.

Son düzenleme:
Geri