petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Tarçın'ın Cinsiyeti.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Nilay Deniz tarafından 5 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Nilay Deniz
    Gizli

Merhabalar;
    Üç gün önce kendime evcilleştirmek, kendime yeni bir arkadaş edinmek ve daha sonra vakti geldiğinde yanına bir eş alarak çiftleştirmek üzere bir muhabbet kuşu aldım. Cinsiyetinin erkek olduğunu söylediler ama siteden öğrendiklerimden yola çıkarak bana dişi olabilirmiş gibi geldi... Aslında dişi olsa da onu geri götürebileceğimi sanmıyorum ama yine de emin olmak isterim; eğer mümkünse..
    Şimdiden Teşekkürler...

Bu arada kuşun iki aylık olduğunu söylediler.

#1 Nilay Deniz, 5 Mart 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mart 2013
  2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşunuz 2 aylık civarında erkek bir kuş.

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    +++++++++++++++++

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    tam evcilleştirme zamanı güzelbi erkek

5. Engin DERİM
    Gizli

Yakışıklı bir yavru maşallah.

6. Nilay Deniz
    Gizli

Çok Teşekkür ederim :) bütün ilgim onun üzerinde. Sayenizde edindiğim bilgilerle kafesini de daha sağlıklı bir hale getireceğim. İnşallah güzel bir şekilde eğitebilirim onu ve mutlu bir kuş olur :)

7. Y.Emre Aydın
    Gizli

Diğer arkadaşlarında söylediği gibi erkek. 2 aylık civarı, :) Maşallah rengide çok güzel.

Sayfayı Paylaş