petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum tek ayak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Kuşum tek ayak üstünde duruyo ve kabarik 10 gün once ciftlesti yumurta varmi yani hersey normal gidiyomu ilk yumurtasi kabarik durmasi filan yumurtayimi işaret ediyo[​IMG]

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Serhat YÜKSEL
    Gizli

Tek ayakta durmasi onun mutlu oldugunu gosterir. Yumurtanin tespiti icin forumda biraz arastrma yapin. Belirtilerin oldugu yazilar var.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

tek ayak ustunde butun muhabbet kuslari durur dostum cook mutlu olduklari zamanda dururlar genelde

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Yumurta var gibi duruyomu kabarık filan

5. ismail baktır
    Gizli

foto net değil

6. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

kanadi düşük yumurta var gibi duruyor

7. Cambaz
    Gizli

Cambaz Guest

Belki ayağı zarar görmüştür, belki de mutludur. Kuş halsiz mi? Bi deneyin uçabiliyor mu

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben kuşuma eş aldım benim kendi kuşum tek ayak üstünde duruyo ama eşi ile şuan anlaşamıyolar iki gün oldu bu kuş şimdi mutlu mu ?

9. Yılmaz Ç.
    Gizli

Bazı kuşlar tek ayak üstünde durabiliyor ve uyuyabiliyorlar.

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bu mutlu olma meselesi ne kadar doğru ne kadar eminsiniz? Ben inanmıyorum mutlu olduklarını tek ayak üzerinde durunca. Kuşların vücut ısılarını korumaları için bu hareketi yapıyorlar.

Sayfayı Paylaş