petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum tek başına yumurtladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Yalçın tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Onur Yalçın

Onur Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    1 adet dişi muhabbet kuşum var tek başına nasıl olduysa duvarda asılı olan gazeteliğin içine yumurtladı ve yumurtaların üstüne oturuyo bütün gün ne yapmalıyım? Araştırmalarıma göre bu yumurtalardan yavru çıkması mümkün deilmiş.

2. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Kızgın dişi kuşlar yumurta yaparlar. Normaldir. Erkek kuşla çiftleşmeden yumurta yaptığı için de doğal olarak yavru çıkmaz. Benim evcil dişi kuşum da yumurta yaptığında üstüne yatıyor. Ben üstüne yatmasın diye boş yumurtasını alıp atıyorum. Siz de böyle yapabilirsiniz.

3. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    eğer eş istemiyorsanız bu yumurtayı alıp atın. boşuna yorulmasın. eğer yanına bir erkek alırsanız yakın zamanda yavru sahibi olursunuz.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yumurtayı atabilirsin. Gerekirse gazeteliği de çıkar yerinden. boş boş yatmasın.

5. Onur Yalçın

Onur Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar

Sayfayı Paylaş