petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Tek Gözü Problemli Napmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mana tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

Kuşumun Tek Gözü Problemli Napmalıyım?

Arkadaşlar kuşumun tek gözünün çevresi dün geceden beri kırmızı ve sanki arpacık gibi birşey var kenarında. Biraz birşeyler okudum siteden Muhammet arkadaşımız paylaşmış ama o mu hastalığı değil mi bilemedim :( Korkuyorum diğer kuşlara bulaşacak diye ama kuşu onlardan da ayıramıyorum tek başına. Lütfen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olun. Ölmesini istemiyorum :(

#1 Mana, 24 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Kasım 2013
  2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    kuşçuya sor damla versin

3. Ufuk ALTUN

geçmiş olsun iyileşir inş.

4. Mana

Mana Guest

kuşçu öyle yok burda.pet shop var oraya da gidince 40 soru soruyorlar 50 ilaç veriyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

teşekkürler inşallah çünkü ben biraz kuşlarda göz hastalıklarına baktım da büyüme yaparsa çok kötü olacak bulaşırsa daha kötü

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    pet shopa git o zaman hangisi iy igelir diye sor kuşunu götürmeyi unutma kuşun güzelmiş maşallah

6. Selahattin GÖKTAŞ

7. Mana

Mana Guest

teşekkür ederim inşallah iyileşir bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

başka bir konuda arkadaşın kuşunun biri böyle olmuş gittikçe büyümüş yani benim kuşumunkine göre onunki çok kötü. o da o kremle geçirmiş sanırım denemekte fayda var.baktım geçmedi zaten veteriner yolu görünür teşekkürler

8. büşra333

antibiyotik vermeyi denedinmi

9. Mana

Mana Guest

daha bugün oldu ama az önce gözüne göz için olan antibiyotik sürdüm yarına da terramycin alacam inşallah

10. ismail kaan

evt teramycin'nın göz için olanı var onu alın antibakteriyel bir krem bence düzeltir

11. Mana

Mana Guest

bu sürdüğüm de öyle birşey ama mutlaka alıcam onu ilerde de sıkıntı olursa kullanırım.inşallah olmaz ama tedbir iyidir.teşekkürler herkese arkadaşlar

12. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Terramicyn tek çözüm. Geçmiş olsun.

13. Mana

Mana Guest

Çok teşekkürler inşallah sürecem yarın alıp

14. ismail kaan

göz için alannı al umarım bisıkıntı olmazda kullanmada gerek olmaz bu tatlı şeye bişey olmasın.. :(

15. Mana

Mana Guest

İnşallah... Çok sağolun destekleriniz için.bir de akıllı ki yerde bile oynasa parmağımı yere vurunca gelir birşey olmasın canını yerim onun

16. Mana

Mana Guest

kuşum iyileşti bir günde çok şükür herkese teşekkürler konu kapatılmıştır

17. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

geçmiş olsun,bak ben sana demiştim nazar olur diye

18. Mana

Mana Guest

Teşekkür ederim.Nazar mı bilmem ama çok kötüydü giderek şişiyordu bir krem var doktor bana vermişti gözüm için arpacık çıktığında.onu kullandım hemen geçirdi.ertesi güne birşeyi kalmadı çok şükür.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

19. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

geçmiş olsun dostum kuşu degiştir ozmn. normal kuşcu yoksa. petshop cular öyle bilsek oraya gitmeyiz zaten 50 tane soru soruyolar.

20. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    hadi geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş