Karadeniz Pet

Kuşum Tek Gözü Problemli Napmalıyım?

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
Kuşumun Tek Gözü Problemli Napmalıyım?

Arkadaşlar kuşumun tek gözünün çevresi dün geceden beri kırmızı ve sanki arpacık gibi birşey var kenarında. Biraz birşeyler okudum siteden Muhammet arkadaşımız paylaşmış ama o mu hastalığı değil mi bilemedim :( Korkuyorum diğer kuşlara bulaşacak diye ama kuşu onlardan da ayıramıyorum tek başına. Lütfen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olun. Ölmesini istemiyorum :(

uujw7.jpg

uujxk.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşçuya sor damla versin

kuşçuya sor damla versin

kuşçu öyle yok burda.pet shop var oraya da gidince 40 soru soruyorlar 50 ilaç veriyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

geçmiş olsun iyileşir inş.

teşekkürler inşallah çünkü ben biraz kuşlarda göz hastalıklarına baktım da büyüme yaparsa çok kötü olacak bulaşırsa daha kötü

pet shopa git o zaman hangisi iy igelir diye sor kuşunu götürmeyi unutma kuşun güzelmiş maşallah

pet shopa git o zaman hangisi iy igelir diye sor kuşunu götürmeyi unutma kuşun güzelmiş maşallah

teşekkür ederim inşallah iyileşir bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

başka bir konuda arkadaşın kuşunun biri böyle olmuş gittikçe büyümüş yani benim kuşumunkine göre onunki çok kötü. o da o kremle geçirmiş sanırım denemekte fayda var.baktım geçmedi zaten veteriner yolu görünür teşekkürler

evt teramycin'nın göz için olanı var onu alın antibakteriyel bir krem bence düzeltir

kuşum iyileşti bir günde çok şükür herkese teşekkürler konu kapatılmıştır

geçmiş olsun,bak ben sana demiştim nazar olur diye

Teşekkür ederim.Nazar mı bilmem ama çok kötüydü giderek şişiyordu bir krem var doktor bana vermişti gözüm için arpacık çıktığında.onu kullandım hemen geçirdi.ertesi güne birşeyi kalmadı çok şükür.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

geçmiş olsun dostum kuşu degiştir ozmn. normal kuşcu yoksa. petshop cular öyle bilsek oraya gitmeyiz zaten 50 tane soru soruyolar.

Geri