petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum tek kanadını kaldırıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustafakorkmaz42 tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. mustafakorkmaz42

Beğenileri:
    1
    Kuşum normalde kardeşimle yattığımız odada durur. Kardeşim kitap okuyacağı için ışığı açmıştı 1 saat önce. Bende kuş uyusun diye antreye götürdüm. Daha yeni kafesin içinde uçmaya başladı ve patır patır sesler geldi gittim baktım. Ben gelince kafesin duvarına tutundu. Sonra konuştum biraz dışarı çıkardım. Uçtu diğer odadaki perdeye kondu. Elime çıkardım tek kanadını kaldırmaya başladı bu sefer. Kafesten çıkıncada 2 tane kanat tüyü düşmüştü. Biraz uzun oldu ama kuşum tüyde mi şuan. Arada bir sol kanadını kaldırıyor titretiyor kanadını açıkken sonra en ucundaki tüyü gagasıyla temizliyor. Yardımcı olur musunuz lütfen acil :(

2. Zeki BALCI

Zeki BALCI New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf ekleyin kuşunuzun tüyde olup olmadığını söyler ustalar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşunuz da bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum kanat teleklerinde eksilme olduğu için o kanadını düşürmesi ve titremesi normal inşaallah zamanla o telekler biraz çıkınca düzelecektir bu aralar fazla yormayın kuşunuzu

4. mustafakorkmaz42

Beğenileri:
    1
    Cevabınız için teşekkürler peki kafeste kendi kendine uçup kafes tellerine çarpıyor bunun nedeni nedir

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Heyecan yapıyor çıkmak istiyor kanatlarını alistiriyor olabilir

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşumun kanadı acıyor

,
  2. muhabbet kuşum kanatlarını kaldırıyor

,
  3. kusum kanadını kaldırıyor hastamı