petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum telefonumun mesaj sesine alıştı :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Merhaba. Kusum bugunde ayagima sardi parmaklarımla oynayip konusmaya calisiyo net olarak cicikus diyemesede demeye çalışıyo. Ama benim dikkatimi sey cekti. Kusum cep telimin mesaj ve kilit sesini sık sık cikariyo. Bide arada boylr kisa otus şeklinde telefon gibi otuyo. Cok hosuma gitti ama normalmi. Sikinti olmaz dimi. He birde ozellikle kuşumun ust tarafindaki tuylerin parlak gozukmesi icin ne yapmam gerek :)

2. kadir can ucun

aynı benim kuşu anlattınız ilk önce telefonun mesaj sesini taklit ediyodu ayak parmaklarımda Sonra 1 -2 hafta içinde konuştu.şu anda 2 kelime biliyor.cici kuş ve babacık.şimdi de 'pişşt ' demeyi öğretiyoruz.yani kısacası bişey olmaz

3. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    Benim kuşta zil sesini taklit ediyor. Bazen kapı çaldığını zannediyorum o derece :D

4. Kağan Köse

Aynen bende mesaj geldi falan diye tele baktigim oldu :) peki tuylerini parlak tutmak için ne yapmam gerek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Ayrica cicikus ve saskin demeye calisiyo sirada babacik askim ve eşek var :)

5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Tüylerin parlak görünmesi için elma sirkeli suda yıkayın.

6. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Acaba kaç aylıkken aldınız ve ne kadar sürede konuştu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Hmm :) Ne kadar süredir çalışıyonuz kuşla ?

7. Kağan Köse

Yaa ben alali hemen hemen 2 ay oldu. Zaten aldigimda 1 aylikti totalde 3 ay falan. Ben tum gun evdr oldugumdan surekli konuştum :) havuca bayiliyo sadece havuc yiyo ilk zamanlar inanin ugrastim biktim yakindim isyan ettim ama sonunda geldi alisti yani ;)

8. kadir can ucun

1 - 2 aylıkken aldık 2 ay sonra konuştu.

9. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşma belirtileri var ama sabır gerektiren bir iş konuşturmak.

10. Kağan Köse

Yaaa bnm Oğluşum konusmasada olur :) o benle oynuyo yaa dunyalar tatlisi bu bana yeter :)

Sayfayı Paylaş