petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum tıskırıyor yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar 1 2 gündür,kuşum da hafif titreme ve hapşuruk ve tıskırma gibi durum söz,konusu tedavi için ne yapmam gerek, soğuktan etkilenmiş olabilir mi,

2. Hürkan YILMAZ

Olabilir malum havalar baya soğudu vitamin kullanın dicemde etkisi olurmu bilmem en sağlıkılısı veterinere götürmek ve oda sıcaklığı kaç drece soğukmu yada hava akımının olduğu yerde tutmayın kuşu üşütür.

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yardım ve acil yardım gibi başliklar açmiyoruz dostum. vitamin ver ve kuşu soğukta birakma hasta olabilir.

4. Hürkan YILMAZ

Hesap soruyor gibi lütfen algılama sadece merak ettim acaba niye yardım başlığı atamıyoruz bilgin varmı abi.

5. kartall82

kartall82 Guest

kuş zaten hasta olmuş olacağı kadar vitamın verin ve sıcakta tutun üşütmüş kuşunuz ceyranda kalmamasına özen gösterin

6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tşkler arkadaşlar sağ olun, oda sıcaklığı 24 c ama gecen depoda kaldı 1 gece, sanırım ordan aldı depo dediğim yerde 13 c felan sıcaklık

Sayfayı Paylaş