petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Titriyor ve Uçamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner tarafından 26 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    kuşumu alalı 1 ay oldu aldıgımda daha ensesinde fazla tüy bitmemişti tepesi diken dikendi şimdi elime felan geliyor ama nasıl geliyor ben gidiyorum ayaklarını dibine elimi koyuyorum bazen kaçıyor ama çoğunluk geliyor elimden yem yiyebiliyor hatta sabahları birlikte çay bile içiyoruz ama ne zaman yanına gitsem titriyor birde uçamıyor yani kafesine gitmek için bi 2metre yerden 15cm uzaklıkta uçabiliyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim iyi muhabbetli forumlar [​IMG]

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    739
    kuşunuz büyük iht gelişimini tamamlamadan yuvan ayrılmış buda kas ve kemik yapısının güçsüz kalmasına sebep olmuş. vitamin ve mama takviyesinde bulunmanız lazım mamalarında kalamar kemiği tozu kullanın kalsiyum içerikli doğal ürünler karıştırın kemik yapısı güçlensin. normal zamanda bi hastalığı yoksa extradan ilaç yüklenmesi yapmayın boşa

3. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Suluğuna DEEP multisol vitamin koyuyorum suluğa çok su koymuyorum çünkü 2günde bir değiştiriyorum ziyan olmasın diye suluğun çeyreğini doldurup 5damla sıkıyorum sizce uygunmudur ?

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    739
    her vitaminin oranı farklı olduğundan birşey söyleyemem reçetesini okuyun veya satana sorun. vitaminli suyu kesinlikle 16 saat den fazla bekletmeyin kafeste ve günlük su değişimi içme suyu kullanarak günlük yapılmalı sağlık açısından önemlidir

Sayfayı Paylaş