Karadeniz Pet

kuşum toz yuttu !!!

• Konbuyu başlatan sinan çakır
  • Başlangıç tarihi
S

sinan çakır

Guest
arkadaslar bizim evin üstünde çalışmalar vardı ve tavandan toz yağdı şimdide kuşum hapşuruyor ve bu gün fark ettim omuzuma konduğunda hapşurunca su fışratıyordu bügün kuşçuya gittim bana dediki yuttuğu tozları çıkarmak için hapşuruyodur dedi sizce doğrumu ama şu an hiç bir sorun yok kendi kendine konuşuyor sık sık değil arada bir yapıyor bunu vitaform kullanıyorum şuan.

22 saat önce aynı konuyu açmış ve cevap almışsınız kuşcunun dediği doğrudur birşey olmaz..

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir sorun olurmu vitaformu kullanmaya devam edeyımmı yada ne zmana kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

güncel +++

birşey olmaz kardeşim doğada neler atlatıyolar bi tozdan bişey olmaz :) evhamlanma hemen...

burnuna toz kaçar hapşurmayla çıkmıştır zaten onun burun kanlları küçücük zaten :D

2 3 haftadır böyle ama şimdiye kadar çıkması gerekmıyomuydu

yok yok :D sen baya telaş yapmıssın kuş bu dedim ya küçücük burun deliği var diye normaldede toz girer zaten sen boşuna telaşlandırıyosun kendini keyfi yerindeyse sıkıntı olmaz zaten :)

saol teşşekür ederim içimi rahatlattın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

güncel ++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

güncel ++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

güncel +++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

güncel ++++

Geri