petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Tüy mü Değiştiriyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkcan TÜR tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Berkcan TÜR

[​IMG]Merhabalar , Dünden beri haydutta gözlemliyorum kaşınıp duruyor her 20 dakikada bi kaşınıyor tüylerini kabartıyor gagasıyla bişeyler yapıyor.. kafesin demirlerinde ve yerde tüyler gözlemledim beyaz tüyler var ama çok değil seyrek sizce tüy dökümü mü ?? acill yardıımm

#1 Berkcan TÜR, 16 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Temmuz 2013
  2. H. Mehmet YILDIZ

foto atarsan iyi olur

3. Agvaliemirhan

kafasında felan kürdan gibi ufak şeyler varsa tüy değiştiriyor

4. Berkcan TÜR

Fotograf koydum bakarmısınız ? Vitamini 15 damla verdim suluguna koydum 3 gün sonra falanda 15 koycam uygun mu ?

5. kenan

kenan Guest

Kuşunuz gayet sağlıklı görünüyor kuşların kaşınması tüylerini düzeltmesi temizlemesi normaldir ama kaşıntı sürekli devam ediyorsa parazit spreyl almalısın

6. Berkcan TÜR

Teşekkürler ögrendim tüy değiştiriyomuşş oglum :) bide şu duşunaa girse

7. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bit olabilir,hemen petshoptan haşera spreyi elde edip onu sıkın gözlerine gelmeyecek şekilde 20cm uzaklıktan.Bir tanede banyoluk takın siz görmeden çaktırmadan girer çıkar o :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum tüy değiştiriyor