petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum tüy yiyo sanırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Merhaba. Kusum bu seferde kilime alisti napicam bilmiyorum. Kilimin ucundaki tuylerle ve ortasindaki tuy yumaklarini bulup agzina aliyo nasil vazgeciricem bilmiyorum.. Ayrica artik kusum elime geliyo beni bilenler bilir nasil yakindigimi :)[​IMG]

#1 Kağan Köse, 19 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Haziran 2014
  2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kilimin püskülleri de muhabbet kuşları için yapılmış gibi :) Vazgeçirmek kolay olmaz.

3. Kağan Köse

Iste surekli puskulleri agzina aliyo artik napio anlamıyorum. Diyelimki onun tuylerinden yuttu bisi olurmu kilimi kaldirtacak bu kus bana bu gidişle :)

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sorun olmaz, meraklılar çok ve oyunu seviyorlar o yüzden ilgililer böyle şeylerle. Benimkiler de çok kemirir önüne geleni şimdiye kadar bir şey olmadı.

5. Kağan Köse

Valla sirf bu puskuller yuzunden allah korusun olurse onu bide ben gebertirim :)

Sayfayı Paylaş