Karadeniz Pet

Kuşum Tüye girdi

Boncuk

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum 10 gündür tüyde.1 hafta falan çok neşeliydi ama son 2 gündür halsiz.arada bir kendine geliyor ama genelde uyku halinde.Dışkısında biraz bozulma var bu normal midir.Suluğuna tüy dökümü için vitamin koydum.Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

ben tüye girdiği zaman kuşların karın ağrısı çektiğini duymuştum.Bu dışkının tuhaflığığı ve halsizliğini buna bağlamıştım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

yardım edebilecek varmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Bir şey diyeniniz yok mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

anladım eyvallah.

benim kuşumda tüy dökümünde şuan, ve neşesiz, normal olabilceğini düşünüyorum, tabi dışkıya dikkat etmek lazım.

sağol kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

kuş tüye girdi kimsenın bu süreç hakkında söyleyeceği bir şey yok mu? bilgilerinize ihtiyacım var.

Geri