petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum tuza bayılıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve osman kuş tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. osman kuş

osman kuş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar birkaç gün önce 1.5 aylık olarak aldığım muhabbet kuşunu ilk günden odanın içine saldım yalnız hayvan hala ele gelmeyi istemezken şimdilerde yediğimiz çekirdeğin tuzlu fıstığın peşinden koşturuyor ve sadece bu gıdaların üzerindeki tuzla ilgileniyor mineral eksiği olabilir düşüncesiyle mineral taşını (mürekkep balığı kemiği) sıklıkla durduğu tüneğin yanına koymama rağmen taşın yüzüne bakmıyor halen daha dışarıda tuzlu gıda arıyor. bunun nedeni nedir yada ne yapmam gerekir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum zira kuş fazla tuzlu yemekten dolayı öldü

2. eyupcan27

eyupcan27 New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun kardeş ya :/

3. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Yazık olmuş kardeşim fazla tuzdan olur mu ki ya

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri: