Karadeniz Pet

Kuşum "twet" cinsiyeti , türü? :)

Arito

Yeni Üye
Benim aşkıma merhaba diyin!
Bugün biraz kavga ettik ama ayaklarında bebişliğinden kalma pislikler varmış onları temizledim ılık suyla zar zor ilk defa ısırdı sonra barıştık ama yinede çok seviyoruz birbirimizii! :) İlk günden elime geldi tabi naz yaptı biraz. :) Erkek mi kız mı bu şeker şey? :) Türünü ve cinsiyetini söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. :):rolleyes::p
Birde ceresindeki o kahverengi leke bir hastalık mı acaba yoksa yavru olduğu için mi? :)
Vp5NnV.jpg

nPVp6g.jpg

Merhaba hayırlı olsun kuşunuz . Bana erkek gibi geldi kuş . Ama yaş tahmini için daha erken .:) Ceresinde ki de yıkayınca geçmiyorsa doğum lekesi olabilir belki de. :)

Bence erkek. 2- 3 aylık sanki. Çok tatlı bişi. İsmi de harika :) maşallah ona.

Teşekkür ederim. :) Tahmin ettiğiniz gibi 2 aylık felan daha küçücük. :) Tekrar teşekkür ederim sağlıklı mubişler. :)

kuş daha yavru erkek gibi ama duruşu çok kibar gözleri falan :D

Anladım. Ötüşü hep aynı tonda oluyor acaba yavru olduğu için mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

Şimdi internetten baktım da erkek kuş sesleriyle aynı sesi. :)

Allah'ımmmmm 1 ısırmalık versene birazz :D

Tipine yandığımı yanlış vermişler sana Arito,mubiş değil civciv bu 2 .fotoda hele hahah
Oyh bayıldım ona Allahım esirgesin, çok maşallah.

Ay unutuyodum dur,
Bencede bir yakışıklı yetişiyor,erkek deme hakkımı kullanıyorum.

Teşkkür ederiiimm! :) buda yeni bir resmi daha anlaşılır kesin bilgi olsun diye. :) Erkek galiba bende öyle düşünüyorum da oyun oynama havası yok hep kendi halinde takılıyor yeni geldiği için mi acaba? :) :p:):):):rolleyes::D
jJPmMm.jpg

Bu güzellikle bundan anca dişi olur maşallah :) Çok güzel kuşmuş gerçekten.Annesi ve babasını tebrik etmek lazım :)

Teşekkür ediyoruzz.. :) Sonuç olarak kuşum dişi mi erkek mi? Son fotoğrafa göre yorum olarak koyduğum. :)

Herkes söylemiş zaten erkek. Çok tatli maşallah 1,5 2 aylik olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem yuvadan kalma pislikleri yeni temizlemissiniz hem de kafasındaki çizgiler duruyor :) çok güzel konuşur gİbi bi his var icimde

Maşallah. Kuşkunuz erkek

Geri