petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum uçamıyor ne yapmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÇELEN tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0

Kuşumun kanatlarında ten rengi gibi açıklık var ve kuşumu yeni aldım. Odaya saldığımda direk yere indi ve uçamadı. Yani uçuyor ama uçuyor denebilir mi bilemedim. Bir metre gidiyor yere tosluyor. Ve yerden uçuyor. Sorun nedir ve ne yapmalıyım sizce?

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun kanadı kanamiş kirilmis buyuk ihtimal veterinere gotur derim sorun buyuk!

3. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    İki kanadı da böyle şimdi aldığım petshopa geri götürüyorum. Yeni bir kuş alacağım bunu da veterinere bırakacağım.

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Sorun veteriner de degildir. Sen erken ucurmusun belli

5. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    İyi de ben kuşu üç gün önce aldım ve eve geldiğimde elime alınca farkettim kuşumun fotoğrafları ilk aldığım gün daha hiç uçurmamıştım Bu haldeydi

Sayfayı Paylaş